Zincirli Fıstıklı Köprü Oyası

Zincirli Fıstıklı Köprü Oyası Videolu Anlatım
Zincirli Fıstıklı Köprü Oyası Videolu Anlatım

Merhabalar değerli hanımlar; iğne oyalarına devam ediyoruz ve bugünkü modelimizin adı zincirli fıstıklı köprü oyası olacaktır. Güzel bir oya işlemek isteyen hanımlar, farklı gelebilecek zincirli fıstıklı köprü desenli oyamızı seveceklerdir. Özellikle tığ işlerinden anlayan hanımların seveceği türdeki oya modellerinin en değerlisi, zincirli fıstıklı köprü motifidir. Değişik oyalar işlemek ve arşivi genişletmek isteyecek bayanlar, yeni modelimiz olan zincirli fıstıklı köprü oyasını çok beğenecektir. Bazı hanımlar, sürekli aynı tarzdaki oyaları yapmaktan sıkılmaktadır. Kimi ise aynı oyayı daha iyi öğrenmek için yapmaktadır.

Zincirli Fıstıklı Köprü iğne Oyası                 

Bunun gibi farklı olan sıralı oya ve kalem oyası da yine hanımların seveceği türde oyalardır ve yapım olarak aslında biraz da birbirine benzemektedirler. Aynı zamanda anlatımlı videoların da sizlere paylaşımlarının yapıldığı çoğu iğne oyası, seveceğiniz ve yapması kolay gelecek iğne oyalarından olacaktır. Resimlerinde de zincirli fıstıklı köprü iğne oyası, gerçekten adı gibi köprü türünde görünmektedir. Malzemelerini kolayca hazırlayacağınız zincirli fıstıklı köprü iğne oyasının yapımı, videoda kesinlikle basit gelecek ve yapmasından keyif alacaksınız.

Zincirli Fıstıklı Köprü Oya Modeli

İğne oyasındaki işlemelere gelin bir göz atalım. Renk olarak iğne ipliğinin en güzel renklerinden seçilmiştir. Pembe rengin koyusu ve koyu haki yeşil ya da kahverengine çalan yeşil rengin, bu iğne oyasında oldukça harika durduğunu rahatça söyleyebiliriz. Belli renklerin iğne oyalarında kesinlikle elit durduğunu belirtmekte fayda var. Siz de zincirli fıstıklı köprü oya modelini tercih ederek, pembe ve türlerindeki tonları işleyebilirsiniz. Modelin yapımında bilinen motif işlemeleri sağlanmıştır. Köprü şeklini alması için videolu anlatımdan faydalanabilirsiniz.

Video anlatımda ince detaylarına kadar size gösterilecek el işi çalışmamızda, durdurup tekrarını izleyeceğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz. Zincirli fıstıklı köprü oya örneğini dilerseniz çeyizlik havlu örneklerinin kenar kısımları için de uygulayabilirsiniz. Türlü çeyizlik modellere uyarlanabilecek olan iğne oyası zincirli fıstıklı köprü modeli, denemeye değer örnekler arasında olacaktır. Kızınızla da yapabileceğiniz bu son derece kaliteli iğne oyamızı video anlatımdan yararlanıp sizin de denemenizi isteriz. Şimdiden kolay gelsin diyerek farklı türde iğne oyalarını da tercih edebilirsiniz.

Zincirli Fıstıklı Köprü Oyası Videolu Anlatım :

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı