Ana Sayfa Kendin Yap Projeleri Zincir Bileklik Yapmak

Zincir Bileklik Yapmak

evde zincir bileklik yapımı
evde zincir bileklik yapımı

Sitemizde sizlere birçok kendin yap projesi sunuyoruz ve hepsini beğenerek önce biz de deniyoruz. Bu yazımızda ise sizlere zincir bileklik nasıl kolay şekilde yapılır onu göstermiş olacağız. Kıyafetlerinizi tamamlayabilecek oldukça şık tasarımlardan biri olan bu aksesuarı kendiniz yapabileceksiniz.

Evde basit şekilde zincir bilekliğinizi evde bulunan malzemeler yardımıyla yapabilirsiniz.  Davetlere gitmeden önce bu aksesuarı takarak sizde o şıklığı zarafeti kolayca yakalayabilirsiniz. Bu özel tasarım olacak bileklikle kesinlikle çoğu hanımın da dikkatini çekebileceksiniz. Artı olarak bu güzel bilekliği arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Malzemeleri sayarak yapımına hemen başlayabiliriz.

Malzemeler:

  • Deri ya da tekstil ip
  • Bileklik için uzun zincir
  • Dikiş iğnesi
  • Uygun renkte dikiş ipi
  • makas
  • Klips ve ya düğme

Yapılışı:

Resimlerdeki gibi öncelikle zincirin içinden deri ya tekstil ipi geçirerek örmelisiniz. Resimler sizlere işlem adımlarında yardımcı olacaktır. İşlemlerin devamında ise uç noktasını iğne ve iplikle dikerek kapatmalısınız. Yine devamında en sonuna da klips ve ya dilerseniz de düğme de ilave edip tamamlayabilirsiniz.

Bütün yapmanız gereken resimlerdeki adımları takip etmek olacak ve bu oldukça kolay aksesuarı kendiniz yaparak vaktinizi daha verimli ve kendinizi mutlu etmek yönünde harcamış olacaksınız. Bütün aşamaları tamamladıktan sonra şahane aksesuar ortaya çıkmış olacaktır. Bu aksesuarı türlü giysilerinizle de takarak şıklığınızı tamamlamış olacaksınız. Aslında çok kolay yapımı olan bu aksesuarı düğün ya da nişan gibi özel ortamlara gittiğnizde de takabilirsiniz.

 

 

zincir-bileklik-yapmak (1)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here