Zen Tarzı Dekorasyon

zen tadında dekorasyon
Dekorasyon tarzında zen

Farlı dekorasyon tarzlarının olduğu günümüzde, özel bir yeri olan Zen tarzı dekorasyon özellikle Uzakdoğu kökenli olarak dünyanın birçok yerinde benimsenmiş bir tarzdır.

Ruhu rahatlatan etkisi, sadelik ve etkin bir konforunda benimsendiği nu dekorasyon özellikle sakin insanların evlerinde tercih edilir. Doğa ve enerji akımlarını oldukça iyi kullanan Zen tarzı dekorasyon özellikle modern mobilyalarda da harika uygulamalar olarak kaşımıza çıkıyor. Fikir vermesi açısından sizlere birkaç Zen dekorasyon modeli derledik.

dekorasyonda zen tarzı

Sade döşemeler, taş duvarlar, yastıklı koltuklar ile masanın rahatlığı hemen göze çarpıyor. Özellikle İskandinav mobilya tarzı ile harmanlanmış olan bu harika dekorasyon önerisi size de belki ilham verebilir.

zen tadında dekorasyon

Zen tarzı dekorasyonun en iyi şekilde uygulandığını gördüğümüz bu oturma odası minimalist çizgiler ile Zen tarzının harmanlanmış bir modeli.

dekorasyonda zen

Bu inanılmaz yeşil oda sizin farklı bir enerji ile dolacağınız harika Zen dekorasyon fikirlerinden. Özel ve rahatlatıcı etkisi siz uyurken sizi kesinlikle sakinleştirecektir.

dekorasyonda stiller

Klasik zen tarzı dekorasyon örneğinde ise yatak sanki basitliğinden bir asalet almış. O kadar hoş bir tasarım ki doğallığın içinde uyuma fikri bile insanı rahatlatmakta.

dekorasyon fikirleri

İşte modern Zen tarzına bir örnek daha. Alçak yatak, basit bir yapıda sizleri uygu için bekliyor. Uzakdoğu mistizmi ile bezenmiş olan aksesuarlar ise sizi çok daha sakinleştirecek ürünlerden.

tarz dekorasyonlar

Etkileyici ve kesinlikle Uzakdoğulu bu inanılmaz uygulama ise kendinizi Uzakdoğu’da hissedeceğiniz bir tarda döşenmiş. bu harika odada sakinizi içmeden kalmanız imkansız.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı