Zayıf Gösteren Moda Hileleri

Doğru kıyafet tercihleriyle fazla kilolarınızı gizleyebileceğinizi biliyor musunuz? Vücut hatlarınızın orantısız olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre. Pratik birkaç öneriyle bu fazlalıklarınızı saklayarak daha ince ve zarif görünebilirsiniz. Bedeninizi tanır ve nasıl giyinmeniz gerektiğini öğrenirseniz arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Fazla kilolarınızı gizlemek için giydiğiniz bol kıyafetler sizin olduğunuzdan daha kilolu göstermektedir. Bu nedenle bol kıyafetler yerine çokta dar olmamakla birlikte hatlarınızı belli edecek kıyafetler giymenizde fayda vardır. Çapraz bağlanan gömlekler yada bol dökümlü bluzlar kullanarak ta fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz. Enine çizgili kıyafetler giymekten kaçınarak dikine desenlerin olduğu kıyafetler satın almalısınız. Piyasada satılan günümüzde de revaçta olan uzun kolyelerle kıyafetlerinizi hareket katarak dikkati problemli bölgenizden uzaklaştırabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında fark edilmeyen korseler tercih ederek birkaç beden incelebilirsiniz. Eğer bacaklarınız kalın ise tek renk ve desensiz çoraplar tercih ederek bacaklarınızı olduğundan daha ince gösterebilirsiniz. Yüksek topuklu ve parmak uçları kapalı ayakkabılarla bu şıklığı tamamlayabilirsiniz. Eğer fazla kilolarınızdan şikayetçi iseniz klasik kesim ütü çizgisi olan pantolonlar tercih ederek hem daha zayıf hem de bacak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Kilo probleminiz sadece üst bölgenizdeyse v yaka bluzlar ya da kazaklar giymelisiniz. Tek renk kıyafet kombinasyonları kullanmanızda daha ince görünmenize oldukça katkı sağlayacaktır. 2016 yılının moda akımı olan yelekler kullanarak kalçalarınızdaki fazlalıkları gizlemenize yardımcı olacaktır. Fazla kilolu hanımların giymekten kaçındığı elbiseler birkaç küçük hileyle giymeniz mümkün. Etek kısmı volanlı derin v yaka kesimli elbiseler giyerek olduğunuzdan daha zayıf görünmeniz mümkün. Asker yeşili, gece mavisi ve siyah diğer renklere göre oranla kendinizi daha zayıf hissetmenizi sağlayacaktır. Göbek problemi olanlar kalın kemer kullanarak bu bölgedeki fazlalığınızı gizleyebilirsiniz.

zayıf gösteren moda hileleri

Bir önceki yazımız olan Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri başlıklı makalemizde Mezuniyet Kıyafetleri, mezuniyet törenleri ve tesettür elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir