Zayıf Gösteren Değişik Stil Önerilerimiz

Zarif olmak ve zarafetli olarak bir yerlerde kendini göstermek bayanlar için son derece önemlidir. Peki bazı bedenlere sahip hanımların aslında kilolu olmalarına rağmen, nasıl fit görünebildiklerini hiç düşünmüş müydünüz? Zayıf gösteren stil önerilerimiz işte tam da bu noktada işinize yarayacak tüyolar olacaktır. Hemen konuya girelim ve bel genişliğini gizleyen elbiselerden sizlere söz edelim. Bel kısmında işinizi görecek farklı renk geçişlerine sahip elbiseler, olduğunuzdan daha zayıf durmanızı sağlayacaktır. Renk geçişleri sayesinde belinizi merkez haline getirip, vücudu daha da zayıf göstermek mümkün olacaktır. Bel kısmına oturan elbiseler tercih edilecekse mutlaka, yan kısımlarında farklı türde renklere sahip olması önemli olacaktır.

Moda ve zarafet konularında çizgili elbiseleri de denemelisiniz. Daha zayıf gösterecek sizi daha uzun gösterecek püf noktası, dikine çizgili kıyafetler olacaktır. İsterseniz komple boydan olacak şekilde çizgili türde elbiseleri giyiniz, isterseniz de sıkıntılı bölgeleriniz için üst olarak ya da pantolon olarak da giyinebilirsiniz. Zayıf gösteren stil önerilerinde geldik yüksek bel konusuna. Yüksek bel türündeki eteklerden de bu konuda asla vazgeçmemeniz gerektiğini söylemek isteriz. Bu tür bir kombin, özellikle yüksek bir kemer, sizi olduğunuzdan uzun ve aynı zamanda da zayıf gösterecektir. Yırtık türdeki Jean elbiseleri de unutmamak gereklidir. Rahat etmeniz açısından da deneyebileceğiniz Jean elbiseler, yırtık türdeki kot pantolonlarda zarafet açısından denenebilir.

Günümüzde dikkat ederseniz, bol etek giyen ve bol pantolon giyen hanımların da zarif durduklarını keşfedeceksiniz. Kalça bölgenizde oluşan fazlalıkları yok edecek püf noktamız ise bu olacaktır. Şık bir stil yakalamak isteyenlerinde tercihi olan bol etek ve bol pantolonlar, sizi olduğunuzdan daha zarif gösterebilir. Belinizi daha zayıf gösterecek elbiseler arasında genellikle, klasik A kesimine sahip elbiselerde gelmektedir. Dolabınızda bu tür elbiselere de kesinlikle yer vermelisiniz. Son olarak siyah miniler zayıf gösteriyor diyebiliriz. Siyah elbise her zaman insanı zarif gösteriyor. Özellikle buna mini bir siyah elbise de dahil olunca, bayanlar olduklarından daha da zarafet içinde yer alabiliyor. Zayıf bir görünüm için sizde kesinlikle mini siyah elbiseler giymeyi tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı