Ana Sayfa Moda Yüksek Topuklu Ayakkabıyı Rahat Kullanma

Yüksek Topuklu Ayakkabıyı Rahat Kullanma

Yüksek Topuklu Ayakkabıyı Rahat Giyme Yöntemleri
Yüksek Topuklu Ayakkabıyı Rahat Giyme Yöntemleri

Merhaba bayanlar sizlere bu yazımda yüksek topuklu ayakkabıları rahat kullanma yolları konusunda bilgilendirmek istedim. Yüksek topuklu zarif görünümlü ayakkabılarla bayanlar mutlaka rahat hisseder. Fakat bazen yüksek topuklu ayakkabıları giymesi bayağı bir işkence haline dönüşebilir.

Zarafeti güzel şekilde yansıtmanızı sağlayan yüksek topukluları nasıl daha rahat giyebilirsiniz hemen bundan bahsetmek istiyorum. Uzun süreli ayakta kalınması durumunda inanılmaz derecede acı verebilecek olan yüksek topuklu ayakkabılar, bayanların yine de vazgeçilmezi durumundadır.

İşte sizlere yüksek topuklu ayakkabılarla daha rahat nasıl gezilir konusunda tüyolar. Öncelikle ayakkabılarınızın topuğu aşırı yüksek olduğunda, topuk kısımlarını 1 ve ya 1,5 cm kadar kısaltmalısınız. Böylelikle giyim açısından daha rahat edeceksiniz.

İkinci olarak jet tabanlıklarla da ayaklarınızın öne doğru yığılmasını önleyebilirsiniz. Ayak tabanı köprüsü hizasına gelmekte olan köprülü tabanlıklarla da ayak şeklinizi korumak kaydıyla, yüksek topuklu ayakkabının vereceği zararı en aza indirmeniz mümkün olacaktır.

Üçüncü maddemizde ise sizlere ayak sağlığınız için topuklu ayakkabılar giymekteyseniz, mutlaka iki günde bir de olsa ayağınızı dinlendirmeniz de fayda olacak diyebilirim. Ayakkabı türü olan yüksek topuklularda, can yakan kısımları yapışkanlı koruyucu bantlar kullanıp rahat bir gün geçirmek de mümkün olacaktır.

Topuklu ayakkabınızı mutlaka yarım numara kadar büyük ya da aynı numaraya sahip farklı geniş kalıplarda bir tercih yapılması durumunda yine topuklu ayakkabıyla rahat edebilirsiniz. Yine kalıba vurdurma yöntemiyle topuklu ayakkabınızla gezinirken rahat etmeniz mümkün olacaktır. Alış veriş yaparken de yüksek topuklu ayakkabı almak konusunu en sona bırakmak da yine ayağı dinlendiren, yorgun ayakların iyi hissetmesini sağlayacak ayakkabıyı almanızı sağlayacaktır.

yuksek-topuklu-ayakkabiyi-rahat-kullanma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here