Yılbaşı Paketlerinizi Kendiniz Süsleyin

yılbaşı hediye sepeti
yılbaşı hediye sepeti

Farklı ve özel projeler ile etkili ve değişik sonuçları bu yılbaşında da elde edebilirsiniz. Özellikle el emeğiniz ile yapacağınız farklı hediyeler ya da ambalajlar ile oldukça hoş birer hediye hazırlamanız mümkün. Evinizde bulunan çok farklı ürünlerden harika yılbaşı paketleri ve hediyeleri hazırlayabilirsiniz. Bu projemizde de sizlere evde bulunan artık kumaşlarınız ile oldukça hoş ve antik bir paket kurdelesi yapmayı göstereceğiz oldukça kolay olan bu malzemeleri evinizde bulabilir ya da dışarıdan bir kısmını temin edebilirsiniz. Etkin sonuçları alabilmek amacı ile projelerin yapılışlarına resimli anlatımlardan da ulaşacaksınız.

yılbaşı süslemeleri

2 ile 5 cm arasında keseceğiniz eski kumaşlarınızı önce ıslatın. Sonrasında kumaş boyaları yardımı ile farklı şekillerde bunları güzelce boyayın. Yukarıda ki resimde de görüldüğü gibi yılbaşı paketi kurdelesi rulo şeklinde boyanın içine oturtulur. Daha sonra aşağıda ki gibi onları açıp kurutun.

yılbaşı süsü yapımı
hediye paketi süsü nasıl yapılır

Bu şekilde birkaç renk kullanarak farklı renklerde Amerikan bezinde hoş ve el yapımı paket bağlama aparatları elde etmiş olacaksınız. Seçtiğiniz hediyeleri uygun şekilde kutulara yerleştirin. Bu şekilde yılbaşı paketi hoş duruşunu sağlamış olacaktır. Hemen kuruyan kurdeleler ile paketleme işlemini bitirin. Oldukça şık ve pratik bu özel kurdeleler ile sizler de harika bir hediye paketi süslemesi yapmış olacaksınız. Ayrıca işlem sonunda arzı ederseniz uç kısımlarını kum boncuklar ya da inciler ile süsleyebilirsiniz.

yılbaşı hediye sepeti

Sevdiklerinizin de oldukça beğenisini sağlayacak olan bu paketler, açılmaya kıyılamayacak kadar güzeller. Hatta yılbaşı ağacınızın altını bu tip hediye paketleri ile doldurabilir, hoş bir yılbaşı dekorasyonu hazırlamış olursunuz. Normal zaman da bu tip ürünleri ve hediyeleri bağlamak için kullanabilirsiniz. Etkili ve kesin sonuçları alacağınız bu işlemler sayesinde çok şık hediye ambalajları ve yılbaşı paketi hazırlayacağınıza emin olabilirsiniz.

yılbaşı paketi
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı