Yılbaşı Dekorasyon Fikirleri

yılbaşı dekorasyon fikirleri
yılbaşı dekorasyon fikirleri

Yılbaşı hepimizde farklı heyecanlar yaratır. Yeni umutlara sahip olmak için özel bir gece ve tarihtir. Senelere ve tarihlere olan tutkularımız yeni yılda her şeyin çok daha iyi olması umutları ile hepimizi sarar. Bu şekilde sizler de evlerinizde bu coşkuyu yansıtacak özel süslemeler ve dekorasyonlara başvurabilirsiniz. Yılbaşı dekorasyon fikirleri için sizlere farklı ve basit bir önerimi olacak. Kış ayları ile özleşen çam kozalakları farklı süslemelerin elde edilmesi için oldukça uygundur. Özellikle yılbaşı ağaçlarında ve farklı dekorasyon ürünlerinde yapılarından dolayı çok kez kullanılırlar. Bu projemizde de basit birkaç işlem ile onlar ile harika bir süsleme yapacağız.

Bu özel ve şık görünümlü süsleme için bizlere birkaç kozalak, renkli yünlü ponponlar, beyaz boya ve bir miktar ince yeşil kablo yeterli gelecektir. Farklı bir yılbaşı dekorasyon fikirleri ile etrafınızda harika bir atmosfer yaşatmak için sizler de bu ve benzeri ürünleri tercih edebilirsiniz. İdeal sonuçları alacağınız bu projeler ile her zaman en güzel yılbaşı ağacını da süslemeniz mümkün olacaktır.

yılbaşı dekorasyon örnekleri

Beyaz bir ahşap boyası ile işleme başlayacağız. Bunun için sıvı alçı ya da koyu kireç boya da aynı işlemi görecektir. Bu farklı yılbaşı dekorasyon fikirleri sayesinde evinizde yılbaşına özel harika ürünler ve işlemler yaparak, şık ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Şimdi bu işlemler için resimli anlatımlarımıza bakınız. Harika ve kolay bu uygulamalar ile çok sevimli kozalaklarımız olacak.

yılbaşı süsleme fikirleri

Boya işlemini bu şekilde yapabilirsiniz. Sulu boya fırçası bu işlem için yeterli olacaktır. Şimdi gelelim bu harika ürünü asmak için bir tel ile bağlamaya.

yılbaşı ağacı dekorasyon

Bu işlemi de yaptıktan sonra kendi yapacağınız ya da hazır alacağınız minik ponponlar ile aralarını süslemeye. Bu hoş ve diğer yılbaşı dekorasyon fikirleri ile sizler de neşeli bir yeni yıla girebilirsiniz. El emeği kendin yap yılbaşı süsleri her zaman çok daha fazla dikkat çekecek ve size özgü olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı