Ana sayfa Püf Noktaları Yepyeni Püf Noktaları

Yepyeni Püf Noktaları

64
0
PAYLAŞ
ayakkabıda topuk yırtılması çözümü
ayakkabıda topuk yırtılması çözümü

Merhabalar, sizlerle yepyeni püf noktalarıyla yeniden bir araya geldiğimiz için mutluyuz hanımlar. Sunacağımız, hayatınızı kolaylaştıracak harika püf noktalarını deneyeceğinizden hiç şüphemiz yok. Zaten zaman kaybı ya da farklı konulardan ötürü bu püf noktaları iyi gelecektir. Yazımızda oldukça değişik püf noktaları sizi bekliyor olacaktır. Yeni olan bu püf noktalarımızda, bayanlar son derece kolaylıklar yaşayacak ve gülümsemeleri de yüzlerinden eksik olmayacaktır. Dilerseniz bu güzel püf noktalarından hemen sizlere söz etmeye başlayalım.

Hayat Kolaylaştıran Püf Noktaları

Şimdi sunacağımız püf noktası, hanımların o her zaman sorun yaşadıkları topuklu ayakkabıların yırtılmaları ve deforme olmasıyla ilgilidir. Topuklu ayakkabıdaki yırtılmaları önlemek için sizlere resimli olarak da sunduğumuz bilgilere, dikkatlice bakınız. İlk başta resim bir ve iki de bayan ayakkabısının nasıl da deforme bir hal aldığı görülmektedir. Üçüncü resimde hazırlayacağımız karışım gösterilmiştir. Sim ve tutkalı bir kapta karıştırıyoruz. Simli olan bayan ayakkabısının topuk kısmına, bir fırça yardımıyla sürüyoruz. Resimlerde nasıl devam edeceğiniz görülmektedir. Siz de bunu yaparak, onca paralar döktüğünüz bazı bayan ayakkabılarını deforme oldu diye atmaktan kurtulacaksınız.

topuklu ayakkabıdaki yırtılmaları önlemek topuklu ayakkabıdaki yırtılma

açılmış yırtık ayakkabı nasıl yapıştırılır topuklu ayakkabı yırtılma püf noktası

ayakkabıda topuk yırtılması çözümü

Evde Kolaylık Sağlayacak Püf Noktaları

Sıradaki püf noktamız ise bayan erkek fark etmemekle beraber, tişörtlerde oluşan lekelerin giderilmesi konusunda olacaktır. Siyah ve sevdiğiniz bir tişörtte renkli lekeler can sıkıcı gelebilir. İşe o can sıkıcı lekeleri, siyah tişörtten yok etmek ise aslında son derece kolay olacaktır. Siyah renkte bir ispirtolu kalemle, bu işlemi gayet kolay şekilde yapabilirsiniz. Siyah tişörtü alıp, düz bir zemin üzerine koyacağız. Daha sonra ispirtolu kalemle bu siyah tişörtün, renk oluşmuş göz bozan kısmına süreceğiz. Sonuçta resimdeki gibi hiç lekesi görünmeyen tişörtümüz yeni almış gibi olacaktır.

tişörtlerdeki lekeyi çıkartma tişört lekelerini giderme

tişörtteki lekeleri çıkartmak

Devam ettiğimizde sıradaki püf noktası ise yünlü kazak ve yeleklerdeki, tüylenmenin önüne geçmekle alakalı olacaktır. Yelekteki tüylenmeyi önlemek için yapmanız gerekense, son derece basit bir uygulamadır. Resimde yelekte oluşan tüylenme ve kabarcıkları önlemek için, bir jilet kullanılmıştır. Resimdeki gibi siz de, bir jilet ya da tıraş bıçağı kullanarak, rahatlıkla yeleklerdeki tüylenmenin önüne geçebilirsiniz. Farklı püf noktalarında görüşmek üzere iyi günler dileriz.

yelekteki tüylenmeyi önlemek yelek tüylenmelerini önlemek

yeleklerdeki tüylenmeleri giderme yün yelekteki tüylenme onarımı

yelekte tüylenme için püf noktalar

PAYLAŞ
Önceki makaleBaykuşlu Bere Yapımı
Sonraki makaleÖrgü Bebek Patik Takımı Yapımı
25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here