Yeni Stilde Gelin Saçları 2016

yeni-stilde-gelin-saclari-2016 (2)

Yaz aylarının düğün telaşlarını hepimiz biliyoruz. Yaz ayları gelince bayanlar özellikle gelin adaylarımız mutlaka saçının daha güzel olması konusunda yeni stilde gelin saçlarının araştırmasına düğün tarihine daha aylar varken araştırmalara başlıyorlar. Bu yazımızda birkaç örnek resimle düğünde daha şık nasıl bir saç örneği yapabilirsiniz konusu hakkında bilgiler vermek istedik.

Gelin saçları yeni stillerinin birkaçını resim galerimizde görüyorsunuz. Hepsi de yeni ve 2016 yılına has bayanların gelin adaylarının favorisi olacak türde gelin saçlarıdır. Resimlerin içinde mutlaka hoşunuza gidecek bir model olacaktır.

2016 yılı özel gelin saçlarından beğeni duyacağınız bir tanesinin resmini çekip veya sitemizden cep telefonu aracılığıyla bayan kuaförünüze göstermenizi bile yeterli olacaktır. Şık oldukça modern gelin saçı modelleri her zaman hanımların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Dikkat edildiği üzere bazı saç modellerinde aksesuarlar da yer almaktadır.

Aksesuar kullanımları ise saça apayrı bir hava katmaktadır. Uzun sarı gelin saç modeli, balık sırtı saç modeli ve bukeli topuz türünde saç modelleri yine birkaç örnek olarak belirtebileceğimiz gelin saç modellerindendir.

Uzun saç trendlerinin yanı sıra bu yıl aynı amanda dağınık topuz gelin saç modelleri örnekleri de oldukça popüler haldedir. Aynı zamanda dalgalı uzun gelin saçları, şık modern olan gelin saçları türleri, kahverengi saç yanda topuzlu modeller de yine hanımların düğünlerde sıkça tercih ettikleri modellerdendir.

yeni-stilde-gelin-saclari-2016 (5) yeni-stilde-gelin-saclari-2016 (3) yeni-stilde-gelin-saclari-2016 (1) yeni-stilde-gelin-saclari-2016 (2) yeni-stilde-gelin-saclari-2016 (1) yeni-stilde-gelin-saclari-2016 (2) yeni-stilde-gelin-saclari-2016 (3) yeni-stilde-gelin-saclari-2016 (4)

Bir önceki yazımız olan 2016 Yaz Sezonu Siyah Parçalar başlıklı makalemizde culottes, daha kolay hazırlanabilen yaz kombinleri ve kombin hazırlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir