Yeni Spor Eşarp Modelleri

spor eşarplar

Eşarplar kapalı hanımların vazgeçilmezi özel giyimleri arasında yer almaktadır. Gündelik kullanılan eşarpların yanı sıra bir de özel günlere has daha modern süslü olan spor tarzda eşarp modelleri de bulunmaktadır. Hanımlar rahat edebildikleri spor eşarplar tesettürlü bayanların kıyafet kombinlerinde sıklıkla yer almaktadır.

Kapalı bayanlar spor eşarp modelleri sayesinde daha rahat ediyor. Spor türde eşarplar ve desenli eşarp modelleri de oldukça kullanıma elverişli türlerdendir. Desenli eşarpların her biri de spor kombinler için tercih edilmemelidir. Eşarplarda renk ve spor oluşları klasik olma durumları da çoğu zaman etkilidir.

Örnek olarak parlak eşarplar spor giyimler için çok fazla elverişli durumda olmazken, parlak olmayan ve tek renkte olan eşarplar hanımlar için spor giyimde daha çok ön plana çıkabiliyor. Genç hanımlar tarafından ilgi gören spor eşarp modellerinin yanı sıra birde geometrik tarzda olan spor tasarımlar kesinlikle rövanşta olan türlerdir.

Abartılı olmayan kıyafetlerle giyildiğinde bu şık türdeki eşarplar spor şıklığı elde etmede kesinlikle büyük bir yardımcınız olacaktır. Yaz mevsimleri için oldukça elverişli olan çiçekli türdeki eşarp türleri spor kıyafetleri tamamlamak kesinlikle güzel bir seçenek olacaktır. Spor eşarplar tasarımları gereği dışarıda uygun fiyatlara bulabileceğiniz eşarplardandır.

Farklı renklerin bir araya gelip oluşturduğu desenli eşarplar hanımlar için birebirdir ve kıyafetlerin tamamlanmasında da büyük bir yardımcı olacaktır. Genellikle her bütçeye uygun bu eşarpları vakit kaybetmeden mağazalarda seçebilirsiniz.

Yeni Spor Eşarp Modelleri

spor eşarp modelleri

spor eşarp çeşitleri

spor eşarplar

spor eşarp

Bir önceki yazımız olan Yeni Stilde Gelin Saçları 2016 başlıklı makalemizde 2016 yılı özel gelin saçları, gelin saçları ve modern gelin saçı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir