Örgü Videoları

Yeni Şişle Çocuk ve Bebek Örgü Modeli

yeni bebek örgü modeli yapımı
yeni bebek örgü modeli yapımı

Çocuk ve bebek elbiseleri için örnek arayışı içerisinde olanlar için yeni bir modelin anlatımını sunacağım. Şişle örülen ve yapımı çok kolay olan bu yeni bebek örgü modeli güzel dokulu bir görüntüye sahiptir.

Hem bebek hem de çocuk örgü hırka ve yelekleriniz için bu şişle örgü modeli uygulanabilir. Basit bir örgü deseni görünümünde olduğu için ters ve düz örgüyü bilen herkesin kolaylıkla örebileceği bir modeldir.

Şişle Bebek ve Çocuk Giysileri için Örgü Modeli Yapımı

Modeli yapmak için şişe 3 ilmek ve katlarından oluşan +1 kenar ilmeği olacak şekilde bir kurulum gerçekleştirilmektedir.

bebek şişle örgü modeli
bebek şişle örgü modeli

2 düz ve 1 ters oluşan bir örgü desenidir. Kısacası ön yüze bir haroşa dişi yapılmaktadır. 3 sıra ön yüzden 2 düz 1 ters olarak örülürken arkada yüzde de ilmekler görüldüğü gibi örülmektedir. Dördüncü sırada ise tüm ilmekler düz olarak örülerek yeni çocuk örgü modeli kurulumu tamamlanmaktadır.

Yeni Çocuk ve Bebek Örgü Örneği Videosu

Çocuk örgü giysileri ve bebek örgü modelleri için rahatlıkla kullanabileceğiniz yeni bir örneğin yapılışından bahsettim. Yapılışını aşağıda paylaşacağım videosunu izleyerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yeni bebek örgü modelini tek renkle örebileceğiniz gibi iki renkle de örerek değişik görünümler elde edebilirsiniz.

Kaynak: https://youtu.be/6XGfmOKQiLU (ElisleriNet)

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı