Yeni Sezon Yelek Modelleri

Yelek Modelleri Yeni Sezon
Yelek Modelleri Yeni Sezon

Yaz sezonu bir yandan sürmeye devam ediyor ama bunun bitiminde yavaş yavaş sonbahar da yüzünü göstermeye başlayacaktır. İşte o zaman bayanların giymek isteyecekleri yeni sezon yelek modelleri son derece güzel olacaktır. Fakat bazı hanımlar bunu hazır alırken bazıları el emeğim olsun diyerek örmeye başlamaktadır.

İşte bu yazımızda tam da bu noktada sizler yardımcı olmak istiyoruz. Serin günlerin vazgeçilmezi olan bazen yaz aylarında yüksek kesim yerlerde adeta sizi soğuk esintiden koruma göreviyle gözünüze güzel görünecek yelekleri, keşfedecek sizde kolayca bu adreste yelekler hakkında bilgiler almaya devam edeceksiniz.

Serin günlerde oldukça sık şekilde kullandığımız fakat çeşitli tasarımların da günümüzde artması yelek modellerinin iyice artmasına da yardımcı olmuştur. Yelek çeşitlerini yine resimli olarak bu yazımızda görebileceksiniz. Örgü türünde yelekler el örgüsü olarak yapabileceğiniz kadar kolay olacaktır.

Yine çiçek gibi süsleme ve pullar, şeritler, kurdeleler, düğmeler sayesinde çeşitlendirmektedir. Kısa türde yelekler bolero yelek olarak da adlandırılmakta olan bu modeller özellikle de genç görünüm kazanmak isteyen kadınlar tarafından da kullanılmaktadır.

Koton kumaşlardan modeller şık ciddi görünümde ve gündelik kullanılmakta olan yelekler için boleroların örgü modellerinde yer aldığını söz etmek mümkün olacaktır. Şişme yelekler ise gündelik hayatta sportif etkinlikler de sık kullanılmakta olan soğuk ve sudan koruması yönüyle oldukça kullanışlıdır.

Tesettür yelekler giyimde çeşitlilik farklılık seçenekler hızla çoğalmaktadır. Farklı türde yelek çeşitleri çoğu bayanın tarzını rahatça ortaya koyabilmesinde etkili olacaktır. Kol detaylı yelekler ise omuzları açık bırakmakta olan yelek türlerindedir.

yeni-sezon-yelek-modelleri (1)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı