Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Modelleri

Kapalı olan hanımlar, açık olan bayanlara göre biraz daha zor şekilde gelinlik modeli seçebilmektedir. Son zamanlarda genç tasarımcıların oluşturduğu oldukça elit çizimler, modayı yakından takip eden hanımların çok hoşuna gitmeye başladı. Moda sever hanımlar stilistlerin eline geçince, çok daha güzel giyim sonuçları gözlemlemek mümkün olabiliyor. Kapalı bayanlara özel gelinlikler ve tesettür gelinlik modelleri içinde, senenin en güzel gelecek örneklerini bu çalışmamızda keşfedeceksiniz. Bu yıl hoşunuza gidecek modellerden birinin, kabarık gelinlik modeli olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tesettür Gelinlikler

Açık ve tesettürlü bayanların tercih edebileceği kabarık gelinlik örnekleri, dekoltesiz olması ve kapalı olarak hazırlanabilme özellikleriyle tercih konusu olmuş durumdadır. Aynı zamanda dantellerle daha şık bir görünüm katılmış olan modelin, hanımları daha zarif ve şık gösterdiğini de atlamamak gerekmektedir. Dantelli gelinlik modellerini seven kapalı hanımlar, kabarık gelinlik modellerine hayran kalacağa benziyor. Sezonun şıklarından olacak uzun kuyruklardan ve uzunca kol kesimlerinden oluşan gelinlikler, isteğe göre taşlı ya da dantelli şekilde dizayn edilebilmektedir.

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik kadar tesettürlü hanımların, düğünlerinin olacağı mekanlarda son derece önemlidir. Anlatılan tarzdaki kabarık gelinlik modeli ya da uzun kollu uzun kuyruk kesimli gelinlik modeli, açık hava ya da kapalı düğünler de rahatlıkla kullanılabilir. Açık hanımların tercihleri, genellikle straplez ve dar formlu olarak tasarlanmaktadır. Kapalı gelinlik modeli tercih eden hanımlarsa, balık gelinlik ve vücudu sarmayacak gelinlikleri tercih etmektedir. Genel anlamda tesettürlü hanımlar, kesinlikle bol modelde tasarlanmış gelinliklere daha çok rağbet edebilmektedir. Hayatın önemli zamanlarından olan evlilik günlerinde, bayanlar mutlaka kendine yakışan biraz da tarzını ön plana çıkaracak gelinlikleri benimsemektedir.

Kapalı giyim gelinliklerinde, gelin başı modelleri de saç yapılır türde ve birbirinden daha farklı örnekler şeklinde oluşturulabilmektedir. 2017 yılında yeni sezonda gelin başı modellerinde, üzeri boncuklu tokalı süslemelerin daha çok beğeni alabileceğini söylemek gerekmektedir. Genellikle gelin başı yapılırken, güllü olan motiflerin uygulanması daha sıkça rastlanacak durumlardandır. Kağıt katlama sanatı türünde hazırlanan türbanlı gelin başı örnekleri, oldukça hoş görünümde ve birbirinden harika süslemelere sahip olmaktadır. Boyun kısmını, ense kısmını ve kulakları kapatan gelin başı örnekleri, düğün ve nişan törenlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı