Yeni Sezon Şal Örnekleri 2017

Selam hanımlar; sezonun en süper şal örneklerini keşfetmeye hazır mısınız? Bu yazımızda sizlere 2017 sezonunda göz kamaştıracak kadar harika olan, yeni sezon şallarını sunmak istedik. Hepsi de marka olan ve birbirinden göz açıcı tasarımlara sahip elit şallardır. Dilerseniz hemen modellerimizi inceleyerek, sizlere de son derece şık gelecek şal ürünleri hakkında detaylı bilgiler aktaralım. İlk modelimiz olan adrienne landau tasarımı şal, krem renginde dokumasıyla sade şal modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Modelin iki kenarında yer alan püskül detayı ise hanımlara ayrı bir zarafet sunacak niteliktedir. Isıtmak üzere tasarlanmış olan bu modelde kenar kısımlar ise krem rengi ağırlıklı olarak tasarlanmıştır.

Yeni Sezon Şalları

Şal örneklerini incelemeye devam ediyoruz. Yeni sezon şal ürünlerinden bir diğeri ikinci örnekte, annebelle new york tasarımı şık bir şal bizi karşılıyor olacaktır. Bu son derece lüks olan şal örneği daha çok, ünlü kişilerin üzerinde görmeye alışık olduğumuz türde şallardandır. Annebelle modeli şalın siyah yapay kürkten oluşturulduğu detayını da aktarmadan geçmeyelim kesinlikle. Bu şal da iç içe geçme özelliği de ayrı bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bir sonraki modelimiz ise gorski tasarımıyla bütünleşmiş bir sal örneğidir. Şalda gorski desenleri hakimdir. Şalın, gri zeminine siyah desenler katılmış bir kumaş modeliyle üretildiğini söylemek mümkündür. Siyah desenlerin hakim olduğu bu şalda, gorski tasarımının yanında kahverengi yapay kürkten tasarlandığı da açıkça görülmektedir.  Bu aynı zamanda soğuk zamanlara karşı ne kadar koruyucu bir rol de üstlendiğini işaret etmektedir.

2017 Sezonu Şal Örnekleri

Geldik son modelimiz olan çok konuşulacak güzellikteki, gorski tasarıma sahip kürklü şal örneğine. Bu örnekte ise yine kahverengi yapay kürkten oluşturulmuş bir şal karşımıza çıkmaktadır. Soğuğu asala geçirmeyen özellikleriyle de göz kamaştırıcı duran şalın, oldukça dayanıklı maddelerden üretildiğini söylemeden de geçemeyiz. Sıra dışı görünümü ve tasarımı bu şala adeta hayat vermiştir. Galerimizi incelediğinizde kış aylarının o soğuk günleri için, sizde kendinize yakışacak güzel gelecek şalı rahatça keşfedebilirsiniz hanımlar. Güzel dizayn edilmiş şallardan oluşan galerimizi mutlaka incelemenizi öneririz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı