Yeni Sezon Şal Modelleri

Moda deyince elbette bazı kadınlar mutlaka modayı yakından takip etmekte diyebilirim. Sizlere bu günkü yazımda sezonun şal modellerinden bazıları hakkında bilgiler aktaracağım ayrıca yazımda birkaç örnek resim de görmüş olacaksınız.

Ünlü markaların tasarım ürünleri olan yeni şal modelleri benim çok hoşuma gitti. Resimlerini sayfamda görünce sanırım sizinde çok hoşunuza gidecektir. İlk model olan adrenne landau olan tasarımdan söz etmek isterim. Bu şal modelinde krem rengi dokuma bu modele özel bir sadelik katmıştır. İki kenarında yer alan püskül detayları ise göz dolgunluğu sunmaktadır ayrıca zarafet katmaktadır.

Aynı zamanda enseye gelen kenarda ise krem ağırlıklı gri kırçıllı kürk detayı da gözlerden kaçmamaktadır. Aslında bu model için ısınmaya elverişli model bile diyebiliriz. Diğer bir şal modeli ise New York tasarımı olan annabelle şal modelidir. Bu tür şal modelinde ise daha çok ünlü kişilerin üzerinde görüşmeye aşılmış türlerdir diyebiliriz.

Yeni sezona has olan bu ürün ise siyah renk yapay kürkten dizayn edilmektedir. İç içe geçme gibi özellikleri ise yeni sezona özel bu üründe kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bir diğer modelimiz ise gorski tasarımı yani desenli türde şal modelidir. Oldukça iç açıcı gelecek olan bu modelde gri zemin üzerine siyah olan desenlerle kumaş çok güzel ve farklı bir güzellik katmıştır.

Köşeler yine kürkle çevrilmiş ve şık oldukça sıcak görünmektedir. Yeni sezona has bir diğer ürün ise gorski tasarımı olan kürklü şal modelidir. Bu şal modelinde ise kahverengi türünde yapay kürkten tasarımına destek katılmış soğuğa karşı dayanıklı güzel bir modeldir. Kesinlikle sıra dışı gelebilecek kadar özel bir şal modelidir diyebilirim.

şal modelleri
şal modelleri
yeni sezon şal modelleri
yeni sezon şal modelleri
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı