Ana Sayfa Moda Yeni Sezon 2016 Renkli Abiyeler

Yeni Sezon 2016 Renkli Abiyeler

Yeni Sezon 2016 Renkli Abiyeler
Yeni Sezon 2016 Renkli Abiyeler

Düğün ve organizasyonların baş tacı olan yaz ayı gelmiş bulunmakta. Bu tür zamanlarda bayanlar göz kamaştırıcı bir hal almak istediğinizde elbette renkli abiyelere yöneliyor. Yeni sezon abiyeleri vitrinlerde artık gün geçtikçe daha fazla şekilde görebiliyoruz.

Davetlere giderken daha göz kamaştırıcı olmak için bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Sizlere birkaç resimli sunum yaparak yaz ayına özel 2016 renkli abiyeler için tüyo vermek istedik. Bu görsellerden ilham alarak sizde elbiseler diktirebilirsiniz.

Oldukça lüks modellerinde yer almakta olduğu resim galerimizde kendinize uygun şık bir abiye seçerek o türde bir giyim sergileyerek gideceğiniz davetlerin gözdesi siz olabilirsiniz. Bordo straplez abiye modelleri ya da kırmızı tondaki abiyeler oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. Asaletli bir giyim için 2016 yılına has renkli şık abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Bazı roba kısımları gümüş taşlı şekilde işlenmiş türlerde size zarafeti sunacaktır. Bel kısımlarında kendinden kemer detayları bulunduran gümüş taşlı aksesuarlı elbiseleri de yine yaz ayının davetlerinde güzel partilerde giyebilirsiniz. Etek bölümünde büzgülü ve kuyruklu modeller ise son derece şık türlerdendir.

Gece mavisi ise benim favorim diyebilirim. Gece mavisi giyen hanımlar da son derece özel bir görünüm elde edeceklerdir. Derin sırt dekolteli olan dar ve balık kesim modelleri mükemmel güzelliktedir. Yarım kollu olan üzeri dantelli olan modeller de bu yaz çok tutulacağa benziyor.

yeni-sezon-2016-renkli-abiyeler (5) yeni-sezon-2016-renkli-abiyeler (1)  yeni-sezon-2016-renkli-abiyeler (3) yeni-sezon-2016-renkli-abiyeler (4)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here