Yeni Örgü Hırka

hırka modelleri
hırka modelleri

Kış ve sonbahar aylarında en çok kullanılan kıyafetler şüphesiz hırkalardır sevgili hanımlar. Oldukça hafif ve serin olan sonbahar dönemlerinde, üzerimize alabileceğiniz kıyafet olarak hırkaları kapalı ortamlarda da tercih etmekteyiz. Örgü hırkaların avantajı hem sizi şık gösterebiliyor hem de gidilecek ev ortamlarında soğuk havalara uygun bir elbise olarak kullanılabiliyor. Soğuk havada kıyafetin üzerine alınabilen ve iç mekanda ısınmak için giyilebilen hırkalar, her iki amaca da güzel şekilde hizmet edebiliyor. Örgüden yapılma hırkalar konusunda bugün sizlere yeni örgü hırkanın yapımından söz edeceğiz. Bazı hırka modellerinin tasarım ve işlemeleriyle de oldukça göz doldurur durumda olduğu da kesindir. Hırka üzerlerine yapılan taşlara bakıldığında, kürk tarzı giysilerde hırkadaki inci işlemeleri sayesinde birlikte giyilebilmesine de olanak tanımaktadır.

Örgü Hırka Modelleri

Örgü Hırka Yapımı

Örgüden yapılma hırkalarda yüzlerce çeşit keşfetmek de mümkündür. Fakat bayanların genellikle hırkalardaki en belirgin renk tercihiyse, krem rengi örgü hırka modelleri olabiliyor. Bütün giysilerle uyum içinde olabilen bu tür hırka örneklerini siz de, tüm kıyafetlerinize uygun şekilde kullanabilirsiniz. Örmek isteyebileceğiniz tarzda olan bu tür hırkalar için ya da satın almak isteyebileceğiniz örgü krem rengi hırkalar için resim galerimizde size özel örgü hırkalar sunduğumuzu belirtebilirim. Eskiden de çok sık kullanılan krem rengindeki hırkaların, günümüzde şimdi bile popülerliğini hala yitirtmediğini söylemek doğru olacaktır. Krem rengindeki güzel hırkaları klasik ve spor değişmeksizin, elbiselerinizle çok rahat şekilde kombin edebilirsiniz.

Örgü Hırkaların Türleri

Örgü Hırka

Örgüden örülme hırkalarda sadece tek bir modeli beğeniyorsanız, bu sunulan örgü hırkalar tam size göre olacaktır diyebiliriz. Özellikle hanımların elbiselerde açık rengi tercih etmesiyle beraber hırka seçimleri de daha rahat olabiliyor. Duru ve çok yumuşak bir görünüm sunan örgü hırkaların krem rengi olanları tek renkte olanları, giyimlerinizi daha da canlı hale getirecektir. Duruş olarak oldukça iddialı görünen örgü hırkaların sıcak tutması, öne çıkan bir diğer güzelliği yani özelliğidir. Bazen mont ya da ceket niyetiyle de kullanılabilecek olan örgüden yapılan hırkaların modellerini beğendiyseniz, evde kendinize bu motiflerden örnekler çıkarabilir örgüsünü sizde deneyebilirsiniz bayanlar.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı