Yeni Moda Püsküllü Şal Yapıyoruz

yeni moda püsküllü şal
yeni moda püsküllü şal

Basit dokunuşlar ile harika sonuçları alabileceğimiz eşsiz kendin yap projeleri sayesinde, sizler de inanılmaz projelere imza atabilirsiniz. Evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz özel modeller arasında çok farklı sonuçları sizler de alabilirsiniz. Evinizde düz ve sade olan modellere birer dokunuş yapabilmek adına sizler de sitemizde ki özel projeleri inceleyebilirsiniz. Bu projemizde de sizinler hoş ve şık püsküllü şal yapımını ele alacağız. Düz renk bir şalın nasıl farklı ve özel bir konsepte büründüğünü görecek ve sizler de bu uygulamayı severek yapacaksınız. Beyaz, lacivert ya da siyah düz renk bir şala bu şekilde uygulamalar çok şık duracaktır. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken konu iplerin seçimi ve renkleri olacaktır.

yeni moda püsküllü şal

Uygun renklerde seçeceğiniz ipler, uygun kalınlıkta tığınız, makasınız ve şalınız hazırsa püsküllü şal projemizi yapmaya başlayabiliriz.

yeni moda püsküllü şal yapımı

Hazırda olan püskülleri kesin ve kendi yapacağınız uygulama için bir alan oluşturun.

püsküllü şal

İnce bir şekilde içe kıvırıp, makine ile zül file yapın ki kumaşın kenarları atmasın.

püsküllü şal yapımı

İpi katlayıp, yuvarlak yapın ve ilk ilmeği alarak kumaşınıza giriş yapın.

püsküllü şal resimli anlatım

Resimde görüldüğü gibi 2 zincir örün ve kıvırmaya batıp aynı şekilde işleme devam edin. Şalınızın istediğiniz yerleri bitene kadar bu şekilde devam edeceğiz.

yeni moda püsküllü şal resimli anlatım

Şimdi uygun şekilde ipleriniz ile püsküllerinizi hazırlayın ve monte edeceğiniz mesafeleri belirlemek amacı ile bunları şalınızı yayarak hızlıca kontrol edin.

Aralıklarına ve renklerin uygun şekilde yer almasına dikkat edin. Püsküllerinizi kendilerine ait ipleri ile güzelce yaptığınız oyaya monte edin.

püsküllü şal anlatımlı

Ve işte inanılmaz şık özel ve güzel bir görünüme sahip olan püsküllü şal modelimiz kullanım için hazır. Sizler de bu harika ve özel sonucu alabilmek adına, hem farklı bir görünüm elde edecek, her yerde bu şalı şık bir şekilde kullanabileceksiniz.

Özel kombinler yapabilmek adına da harika bir ürün elde edeceğinize eminiz. Sizler de çok farklı renk ya da özelliklerde ki şallarınıza bu şekilde ufak dokunuşlar yaparak, en güzel sonuçları elde edebilirsiniz. Her şekilde bu harika ürünü sizler de çok şık bir şekilde her ortamda kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı