Yeni Moda Örgü Patikler

Örgü Patikler
Örgü Patikler

Babaannelerimizden ve annelerimizden bizlere adeta hatıra olarak geçiş yapan son zamanlarında en son modası olan örgü patikler hakkında bilgi vermek istiyorum. Yeni sezona has en yeni örgü patiklerin örneklerini bulabileceğiniz yazımda sizlere harika görünümlere sahip her hanımın beğenisini alabilecek patik türlerini sıralıyor olacağım.

Birçoğunun çeyizinde yer alan büyükannelerimizin el emekleri olan yeni moda örgü patik türlerini seveceğinizi umuyorum. Eskinin çetin kış aylarında vazgeçilmez olan ve hanımların neyle uğraşsak dedikleri ve çözümü uzun kış gecelerinin o güzel atmosferinde patik örmede bulduklarını söylemek pek de zor değil. Eskinin o el emekleri göz nurları olan patikler artık günümüzde de her bayanın sevdiği türde örülmektedir.

Herkesin evinde mutlaka eskiden kalma ve ya yeni sezonlara has da olsa örgü patik türleri vardır. Çocuklarımıza kadar geçebilecek olan ürünleri keşfetmeniz için birkaç örneği sayfamda sizlere sunmuş bulunmaktayım. Yeni moda olan örgü patiklerin en şık olanlarını hanımlar her gün merakla örmek istiyor.

İstedikleri örnekleri bulmak için internette çok çabalamak yerine istediğiniz kalitedeki bayanların da en çok sevdiği örnekleri rahatlıkla bu güzel örgü bulma ortamında keşfedebilirsiniz. Örmesi oldukça basit gelecek tarzda örgü patik modellerini sitemizde keşfedecek gecelerin keyifli anlarını daha da keyifli şekilde örgü örerek sürdüreceksiniz.

Zihni zorlamayacak kadar kolay olan örgü modellerini keşfetmek isteyen hanımlara sitemizde yer alan en şık ve her gün güncellenen türleri önermekteyim. Umarım zorlanmadan aklınızdan geçtiği gibi örgü işlerini keyifle sürdürürsünüz.

yeni-moda-orgu-patikler
yeni-moda-orgu-patikler (2)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı