Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

yeni-igne-oyasi-yazma-kenari-modelleri (4)

Kapalı giyimli hanımlarında oldukça yoğun rağbet ettiği tercihler arasında yer alan yazma modellerinde kendi üzerindeki yer alan desenin haricinde yapılacak iğne oyaları o yazmaların daha da harika görünmesini sağlayabiliyor. Yeni moda renklerin de bu işin içine girmesi her geçen yıl daha da değişik iğne oyası yazma kenarı örnekleriyle karşılaşmamızı sağlamaktadır.

Eskilerden bu yana örgü işlerinde çeyizlerde yer alan o göz alıcı parçalardan olan iğne oyası işlemeli yazmalar kesinlikle bayanların vazgeçilmezidir. Genç hanımların yeni evleneceklerin çeyizlerinden eksik olmayan süslü şekilde hazırlanan iğne oyalarından, sizde kendi kızınızın çeyizine eklemek isterseniz bu yazımızdaki bilgilerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Eğer örgü işlerinde el beceriniz fazla değilse iğne oyasıyla başlamalısınız. Bu işte el işi becerisini geliştirmede kolay iğne oyası türleri çok daha etkili olacaktır diyebiliriz. İyice profesyonelseniz ya da iğne oyası sonrası profesyonel hale gelmişseniz işte o zaman iğne oyası yazma kenarı modellerinin nasıl yapabileceği hakkında sizde bilgi sahibi olmuş olacak ve oraya güzel çalışmalar çıkartıyor olacaksınız.

Yine iğne oyası yani başlangıç diye adlandıracağımız türlerde internet ortamındaki bu sitemizde önceki örgü işlerine bakarak kolay başlangıçlar yapabilir artık sizde örgü örebilir ve iğne oyasını işleyebilirsiniz. Yılın modası olan en çok beğeni alan iğne oyası yazma kenarı modellerinin bazılarını resimli olarak bu sayfamızda verdik. Bu resimlerdeki motifleri de deneyebilirsiniz.

yeni-igne-oyasi-yazma-kenari-modelleri (5) yeni-igne-oyasi-yazma-kenari-modelleri (1) yeni-igne-oyasi-yazma-kenari-modelleri (2)

Bir önceki yazımız olan İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri 2016 başlıklı makalemizde el işi, iğne oyası ve iğne oyası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir