Yeni İğne Oyası Sevilen Örnekleri

İğne Oyası Sevilen Örnekler
İğne Oyası Sevilen Örnekler

İğne oyası denilince hanımlar her zaman zor olan ve içinden çıkılmaz türde iğne oyalarını akıllarına getirmektedir. Kolay demeyeceğim ama yeni iğne oyalarının bazı örnekleri sevilen örnekler olarak artık bayanların tercihi oluyor. Genellikle basit işlenmesinin yanı sıra marifetli hanımlar için sevilen türler yani en yeni iğne oyaları asla zor gelmiyor.

Sizler için yeni iğne oyası modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bir yandan da her gün sizler için sevilen tarzda en şık iğne oyası motiflerini internetten araştırmaktayım. Bir birinden özel modelleri bayanlar bizim için daha önce yapmış ve bizlerin beğenisine sunmuştur. O güzel örnekleri internet ortamında görünce sitemde paylaşmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşmasını istediğimden sizlere iğne oyası örneklerini aralıklı olarak paylaşıyorum.

Çoğu bayan sosyal medya hesaplarında da bu işlemeleri yaparak hem paylaşıyor hem de bazen ekonomik anlamda rahatlamak amacıyla bu motifleri yaparak satıyor ve bir gelir elde ediyor. İğne oyalarının kolay modelleri de var zor olanları da var. Bazı hanımlara ise zor modeller adeta çocuk oyuncağı gelebiliyor.

El alışkanlıklarına da bağlı olan yeni motifleri hızlı örme alışkanlığı çoğu hanımın günlük kurtarıcısı bile olabiliyor. Özellikle emekli birçok bayan iğne oyalarına merak sarıyor ve yeni de olsalar bir yerden başlayarak hem kolay olanlarını hem de zor olanlarını örmeye devam ediyorlar. Bu da hem can sıkıntılarını alıyor ve zamanlarını daha iyi değerlendirmelerini sağlıyor.

yeni-igne-oyasi-sevilen-ornekleri
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı