Yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Motifleri

Havlu Kenarı Motifleri
Havlu Kenarı Motifleri

El işleri bayanların gözdesi olan emeklerle yapılan bir uğraştır. İğne oyası ise her hanımın mutlaka yapmak istediği ve uğruna en özel çalışmaları ortaya sermek istediği türlerdendir. Bu yazımızda sizlere en yeni iğne oyası türlerini sergileyeceğiz. En şık iğne oyası modellerinin de resimlerinin yer alacağı güzel motifleri yine bu güzel yazımızda sizlere hazırlamış bulunmaktayız.

Vereceğimiz örneklerdeki motifleri yapmak zor gibi gelse de aslında o kadar da zor olmayan kolay yapabileceğiniz motif türleri olacaktır. Herhangi yaptığınız bir ürünün kenarı ya da yazma kenarı, havlu kenarı da olabilir elbette.

Önemli olan ise bu çalışmayla yapabileceğinizin en iyisini zorlanmadan kolayca ortaya koyabilmektir. Çok daha değişik gelebilecek bir iğne oyası modeli için sizlere sunduğumuz bu yazımızı sonuna kadar okumanızı isteriz. Havlu kenarı, yazma kenarlarını güzel şekilde süslemelere de yarayacak olan yeni iğne oyası motifleri kesinlikle işinize yarayacaktır.

Piyasada elbette çok çeşitli türler görmeniz mümkündür. Sizler bu yazımızda piyasada pek kolay bulamayacağınız motif türlerini gösteriyor olacağız. Basit ve güzel olsun diyorsanız sizlere özel bu paylaşımı takip ediniz. Rize ve Trabzon şehirlerine has bazı havlu kenarı modellerini görünce sanırım çok harika bulacaksınız.

Gerçek anlamda kaliteli motifler olduğundan çevrenizde siz bu motifleri yapınca örnek isteyecek kişiler bolca olacaktır. Havlu kenarı yaparken ilk olarak zor mu kolay mı olmasına dikkat etmek gerek. Güzelliğe odaklanacak kişiler zorluk derecesi yüksek bir motifle uğraştığında bıkıp yarıda bırakabiliyor.

Hal öyle olunca ise yarım kalmış bir iş ortaya çıkmış olacaktır. Bu nedenle bir örneğe başlamadan önce sizlere tavsiyemiz örneğin durumunu da gözden geçirmeniz yani zorluk derecelerine kadar bakıp ona göre size uygunsa örmeye başlamanız olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı