Yeni Halkalı Havlu Kenar Örnekleri

halkalı havlu kenarı örnekler
halkalı havlu kenarı örnekler

Merhaba bayanlar; el işi çalışmalarımızdan halkalı havlu kenarı modeliyle tekrar karşınızdayız. Dantel işlemelerini seviyorsanız, bu size özel havlu kenarı dantel işlemelerini mutlaka keşfetmelisiniz. Oldukça şık ve birbirinden havalı duran havlular, halkalı kenar işlemesiyle adeta yeniden hayat bulmaktadır. İnceleyeceğiniz örneklerin,  sizi de harekete geçireceğinden son derece eminiz. Görünce hayran kalacağınız halkalı havlu kenarı motifleri, sizinde havlularınızı canlandıracak son derece güzel hale getirecektir. Havlu kenarı süslemelerinde minik halkalar yardımıyla, şık ve sevimli görünecek çiçek desenlerini sizde deneyebilirsiniz.

Halka Motifli Havlu Kenarları

Halkalı havlu kenarı modelleri, minik çiçeklerin daha gerçekçi görünmesini sağlamaktadır. Böylelikle havlu kenarları, son derece güzel bir çiçek bahçesini andırır hale gelebiliyor. Havlu kenarlarında halka desenleri sayesinde, hanımlar sıradan havlulardan da kurtulmuş olacaktır. Ayrıca papatya desenlerinin yoğunlukta olduğu motiflerde, geometrik şekillerde oldukça fazla tutulduğunu söylemek gerekir. Halkalı türdeki havlu kenarı örnekleri arasında, renk uyumu yüksek olan modellerin de ilgi çektiğini belirtmek gerekir. Beyaz, mavi, pembe ve kırmızı gibi güzel renklerin son derece uyum içerisinde olacağı örnekleri resimli galerimizde keşfedebilirsiniz. Size ilham verebilecek o örnekleri inceleyerek, havlularınızın o sade görünümlerinden siz de rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Halkalı Havlu Kenarı Modelleri

Minik türdeki halkaların yan yana gelmesiyle meydana çıkan geometrik şekiller, minik çiçeklerin dizimleriyle daha harika olabilmektedir. Bu harika örneklerin büyükler arasında da çok sevildiği gerçeğini söylemeden geçemeyiz. Anneanneler, babaanneler bile bu şık halkalı havlu örneklerini büyük bir ilgiyle takip etmektedir. Her eve ayrı bir hava katacak olan halkalı havlu kenarları, havludaki basitliği sadeliği ortadan kaldırıp yepyeni bir görünüme kavuşturabiliyor. Aynı şekilde halkalarla hazırlanan çoğu dantel motifleri de, emek istediği gibi sonuçta güzel bir görünüm sunabiliyor. 2017 yılına ait halkalı türdeki dantel örneklerini kesinlikle çok seveceksiniz. Minik türdeki halkalı havlu kenarı motifleriyle, artık havlularınızı daha modern hale getirebilirsiniz. Bayanlar genellikle, iğne oyası havlu örneklerini severek yapıyor ve bundan keyif alıyor. Evlerde ve çeyizlerde son derece güzel görünen halkalı havlu motifleri, kenar örnekleri olarak kesinlikle çok sevilmektedir. Siz de örneklerde yer alan havlu kenarı motiflerini kolayca deneyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı