Yeni Doğan Bebek Patiği Yapımı

bebek patiği yapımı
bebek patiği yapımı

Selam bayanlar, bu örgü yazımızda sizlere yeni doğan bebeklere özel patik yapımından söz edeceğiz. Yeni doğan bebek patiği, oldukça kolay örgüler arasında yer almaktadır. Minik ayakları olan bebekler için sunduğumuz, anlatımlı örgü bebek patiğini siz de yapabilirsiniz. Böylelikle onların yüzlerindeki gülücük sayısını rahatlıkla artırabilirsiniz. Hiç beklemeden siz de, anlatımlı olarak sunduğumuz bebek patiği yapımına hemen bir göz atınız. El yapımı minik patikler, örgü işlerinin ne kadar sağlıklı ve kullanışlı olduğunu da rahatlıkla ortaya sermektedir.

Yeni Doğan Bebek Patiği

Dışarıda satılan örgü patikler yerine kendi elinizle yapacağınız güzel hatırası olacak patikleri, siz de bebeklerinize özel olarak hazırlayabilirsiniz. Hem hatırası olacak hem de güzel gelecek bu patikler, sizin için son derece değerli olacaktır. Örgüden birçok ürün, bebeklere özel şekilde yapılabilmektedir. Örgü hırkalar, örgü yelekler, örgü patikler olarak birçok örgü türü de yine bebekler için harikadır diyebiliriz. Örgü yapımlarından anlıyorsanız veya örgü işlerini öğrenmek istiyorsanız, adresimizde bu ve benzeri paylaşımları rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Dilerseniz sizi daha fazla bekletmeden, bu harika ve size özel anlatımlı yeni doğan bebek patiğinin yapılışına geçelim.

Yeni Doğan Bebek Patiği
yeni doğan bebeklere özel patik

Yeni Doğan Bebek Patiği Yapılışı

Yeni doğan bebek patiği yapımında ilk önce birinci resimde, gerekli malzemelerle biraz örgüye başlanmış halini göreceksiniz. Bu şekilde bir yarım daire dönerek örgümüze devam ediyoruz. İkinci resimde ise örgüdeki mavi renge, diğer okyanus mavisi rengini ilave ederek ikinci yarım daireyi örmeye devam edeceğiz. Üçüncü resimde sarı rengi de katarak, resimde görülen şekilde örüyoruz. Yarım daireyi o şekilde birleştirince, ortaya el yapımı harika bir patik örneği çıkmış olacaktır. Dördüncü ve yapım aşamasının son resminde, patiğin alt kısmının bağlanması aşamasını görüyor olacaksınız. Alt kısım biraz dikkatlice, tıpkı resimdeki gibi yapılmalıdır. Örgüden yapılma yeni doğan bebek patiği, dördüncü resimdeki işlemle tamamlanmış olacaktır. Yeni bebekler için oldukça kullanışlı gelecek yeni doğan bebek patiği, denemenizi isteyeceğimiz örnekler arasındadır. Örüp bitirdikten sonra, karşınıza rengarenk adeta gökkuşağı renklerini de andıran bebek patiği çıkacaktır. Bu patik tamamlandığında, hem sizin hem de bebeğinizin çok hoşuna gidecektir.

örgü bebek patiği
el yapımı minik patikler
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı