Yeni Dantel Şömentabl Modelleri

şömentabl örnekleri
şömentabl örnekleri

Merhabalar bayanlar; yepyeni dantel örnekleriyle yine karşınızdayız. Yeni dantel şömentabl modeli, yapması kesinlikle kolay gelecek motiflerden olacaktır. Dantel işleri, hanımların hayatlarına yeni giren bir şey değildir. Eskiden bu yana dantel işlemeleriyle bayanlar, birbirleri arasında yarışmaktadır ve en güzel modelleri üretmektedir. İnternet ortamında görebileceğiniz bazen ise göremeyeceğiniz birçok dantel örneği, bayanlar merakla gözlediklerinden yapmak istemektedir. Genellikle evlerde şıklık ve zarafeti gösteren dantel işlemeleri, el emeği göz nuru çalışmalardır. El işiyle yapılmış fabrikasyon olmayan dantel havlular, pikeler, vitrin takımları, masa örtüleri ve şömentabllar kesinlikle göz alıcı durmaktadır.

Yeni Dantel Şömentabl Örneği

Dantel örneklerine her geçen gün yeni bir model daha eklenmektedir. Yeni dantel şömentabl modeli de, böylesi harika dantel örnekleri arasında gelmektedir. Eskilerin göz bebeği olan danteller, artık günümüzün de en popüler el işleri arasında da yer almaya devam ediyor. Genç kızlar günümüzde dantelden vazgeçememekte ve dantel işlemelerine, çeyizlerinde yer vermektedirler. Genellikle yeni dantel şömentabl örnekleri arasında, kare formlu olanlarıyla, dikdörtgen, yuvarlak ve oval türlerde bulunmaktadır.

Yeni Dantel Şömentabl Türleri

Hangi formu tercih ediyorsanız, onu rahatlıkla uygulayarak dantel şömentablı siz de dantel işi olarak örebilirsiniz. Şömentabl örnekleri arasında tek renk olarak beyazın uygulandığı modellerle, birden fazla güzel rengin uygulandığı örnekler bulunmaktadır. Tek renk olan şömentablların yerine, son zamanlarda parçaların ya da motiflerin birleşmesiyle oluşan motifler daha çok tutulmaktadır. Oturma odaları veya salonlara şıklık katan bu dantel örnekleri, konulduğu alanlara harika bir zarafet sağlamaktadır. İlk başta zor gibi gelen yeni dantel şömentabl örneği, dantel bilmekte olan bayanların asla zorlanmayacağı modellerdendir.

Şömentabl örneklerinin en güzelleri için resimli galeri olarak sunulmuş modelleri incelemenizi tavsiye edeceğiz sevgili bayanlar. Oldukça farklı şömentabllerin yer aldığı galeride, kendinize uygun bir dantel modeli bulabilecek siz de örebileceksiniz. Aynı zamanda dilediğiniz renkte bu dantel şömentablleri sizde işleyebilirsiniz. Her bayanın koleksiyonunda yer alması gereken yeni moda gibi olan şömentabller, erkeklerin bile beğeneceği türde işlenmektedir. Oturma odanızda böylesi harika bir örnek yer alsın istediğinizde, yapımları basit olan bu dantel örneklerini siz de işlemelisiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı