Yeni Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapımı

Yeni Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli
Yeni Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

Kısa sürede yapabileceğiniz iğne oyaları arıyorsanız çıtı pıtı iğne oyası modellerine göz atmalısınız. Bizler de sizler için en son çıkan çıtı pıtı iğne oyası örneklerini ve yapılışlarını beğeninize sunuyoruz. İşte sizlere Nevin Hanım’ın güzel çalışması daha. Bu oyada da güzel bir iş çıkarmış ve bizlere güzel bir oya örneği ve yapımını sunmuş.

İki renkten oluşan yeni çıtı pıtı iğne oyası gerçekten zarif bir görünüme sahip. Basit pırpır, zürafa ve sinek kanadı ile kısa sürede hazırlanabilecek güzel bir iğne oyası örneği olmuş. Verilecek ara için zürafa geçilmiş. Çiçek motifleri iki yaprak arasında da tomurcuk şeklinde tasarlanmış. Yapraklar zürafa üzerine pırpırlarla, tomurcuk ise bir sinek kanadı ile oluşturulmuş. Bir de bu motifleri tutturmak için alt zemine zürafalardan sonra iki büyük pırpır konumlandırılmış.

Yeni Çıtı Pıtı İğne Oyası Örneği
Yeni Çıtı Pıtı İğne Oyası Örneği

Özetle yazmalarınızı süsleyecek yapımı kolay ve basit bir çıtı pıtı iğne oyası modeli ortaya çıkarılmış. Her motifte bir yapraklarda renk değişimine gidilerek tasarım biraz daha zenginleştirilmiş.

Nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız da aşağıdaki videosunu izlemelisiniz.

Kaynak: https://youtu.be/FDgRVIg1cRo (Nevinin iğne oyaları)

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı