Yeni Çıtı Pıtı Çiçek İğne Oyası Modeli

Yeni Çıtı Pıtı Çiçek İğne Oyası Modeli
Yeni Çıtı Pıtı Çiçek İğne Oyası Modeli

Yeni model çıtı pıtı çiçek motifli iğne oyası modelinin yapımının anlatıldığı bir video daha paylaşıyorum. Basit bir yapımı olan bu yeni iğne oya modeli ile yazma ve tülbentlerinizi hızlı bir şekilde süsleyebileceksiniz.

Yeni çıtı pıtı çiçek motifli iğne oyası toplamda 3 sıradan meydana gelmiştir. Her sırada farklı bir renk kullanılmıştır.

İlk sıra için 3 zürafalı ve 2 sinek kanatlı bir tekrardan oluşan bir motif yapılmıştır. Sadece çiçeğin yapılacağı ikişer sinek kanatlar arasına 2 zürafa bırakıldığını belirtmek isterim. Diğer sinek kanatları arası üçer zürafalıdır.

Çıtı Pıtı Çiçek İğne Oyası Modeli
Çıtı Pıtı Çiçek İğne Oyası Modeli

İkinci sırada çıtı pıtı çiçeğin göbeği için başka bir renkte ipe geçilmiştir. İki boşluk bırakılan sinek kanatlarına ip sabitlenmiştir. Diğer sinek kanadına yuva oluşturulduktan sonra geri dönülerek 6 tane pırpır yapılmıştır.

Üçüncü sırada yeni çıtı pıtı oya modeli yaprakları yapılmıştır. En baştaki pırpırdan başlayarak her pırpıra üç zürafa işlenmiştir. İlki pırpırın içine, ikincisi bu zürafanın içine, üçüncüsü ile yine pırpırın içine batarak büyüklükleri ayarlanarak yapılmıştır.

Farklı bir iğne oyası modeli arıyorsanız namaz örtüsü iğne oyası modeli yapılışını anlatan videoyu da incelemenizi öneririm.

Yeni Model Çıtı Pıtı Çiçek İğne Oyası Yapımını Anlatan Video:

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı