Ana Sayfa Oya Dantel Modelleri Yeni Çeyizlik İğne Oyası Örnekleri

Yeni Çeyizlik İğne Oyası Örnekleri

Yeni Çeyizlik İğne Oyası
Yeni Çeyizlik İğne Oyası

Çeyizlik iğne oyaları asırların eskitemediği çok özel el işi sanatlarını kapsamaktadır. İğne oyalarıyla yapılmış en şık çeyizlik örnekler ise bayanların kesinlikle favorileri arasında yer alır. İnternet gibi özel bir nimet aracılığı ile sitemizde sizlere yeni çeyizlik iğne oyaları hakkında güzel bilgiler vermek istemekteyim.

Bayanların çok beğendiği modeller arasında neredeyse ilk 50 arasında yer alabilecek birkaç parçayı da yine resim galerimde rahatlıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu konuya önem verdiğimden geçmiş paylaşımlarım arasında yeni çeyizlik iğne oyası türlerini rahatlıkla görebilirsiniz.

Bu paylaşımlarla en yeni nesiller de artık eskimeyen bu özel çalışmaları görebilir ve kendileri de bu güzel paylaşımları kullanarak çeyizlerinde yer verebilirler. Çünkü neredeyse yıllar geçse bile yazma oyası geleneği hala sürmektedir.

Gelinlerin sandıklarında bu türde yazma oyaları yerlerini almaktadır. Bu gelenek sanırım bizden sonraki nesillere bile bu paylaşımlarımız sayesinde rahatlıkla taşınabilecektir. Zaten kültürümüzün de vazgeçilmez bir parçası olan iğne oyaları, nesillerden nesillere aktarılabilecek bizim kültür hazinelerimizdendir.

Bayanların ilgi alanlarını oluşturan yeni iğne oyalarını paylaşımlarımda sıkça görebileceksiniz. İğne oyaları son derece zarafet ve sadeliği simgelemekle bayanların dikkatlerini kolayca çekebilecek türler olarak el işlerinde yer almaktadır.

İğne oyalarına talep, bayanların kesinlikle yoğun ilgisiyle artık karşımıza çıkan bu yüzlerce farklı modelde rahatlıkla anlaşılabiliyor. Bayanların hayal gücünü kullanması, el işi sever diğer hanımlara yeni örnekler oluşturuyor ve bizde severek bu güzel örnekleri sizlere paylaşıyoruz.

yeni-ceyizlik-igne-oyasi-ornekleri (4)

yeni-ceyizlik-igne-oyasi-ornekleri (3)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here