Ana sayfa Örgü Modelleri Yeni Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Yeni Bebek Battaniye Örgü Modelleri

2056
0
PAYLAŞ
Yeni Bebek Battaniye Örgü
Yeni Bebek Battaniye Örgü

Bebekler için sunulan bütün örgü ürünleri çok şık oluyor. Bende bebekleriniz için daha şahane örgü modelleri arasında yer alan bebek battaniyelerini sizlere anlatmak istedim. Yeni örgü bebek battaniyeleri, bebeğinizin de hoşuna gidecektir. Bebek battaniyenizi kendiniz örmek istiyorsanız ve beğeni duyacağınız bir örneğe ihtiyacınız varsa, resimli galerimizde sizlere sunacağımız yapımları da gayet basit olan battaniyeleri çok seveceksiniz. İnternet ortamında birbirinden güzel bebek battaniyelerini sizler için araştırıp buldum ve yayınladım. Sevimli şık duran ve tatlı bir görünüme sahip olan bebek battaniye örgü modelleri, hemen örmeye başlamak isteyecek hanımlara özeldir. Örgü seçeneklerimizle beraber aradığınız motifleri keşfetmiş olacaksınız.

Kış sezonuna yakın olduğumuz şu yakın günlerde, bu tür örgüler şahane öneriler olacaktır. Biraz sabır isteyen örgüleri örmek ve bitince bebeklere o güzel örgü ürünlerini güvenle sunmak eminim, sizin de isteyeceğiniz türden durumlar olacaktır. Maalesef çoğu hanım örgü işlerine başladıktan kısa bir süre sonra sıkılabiliyor. Oysa bu ürünleri başladığınızda bitirme sevincini yaşaması daha bir keyif verici diyebilirim. Örmeye pes etmeyen çoğu bayan arkadaşım, örgülerini örüp bitirmiş olmanın mutluluk anlamında karşılığını fazlasıyla aldıklarını da itiraf ediyorlar. Siz de dilerseniz boş vakitlerinizde bebek battaniyelerini örme heyecanını keşfedebilirsiniz. Zevkle örülecek türde olan bu yeni bebek battaniye örneklerini dilerseniz hemen incelemeye geçelim.

Birinci örneğimiz gayet şirin olup, küçük bir köpeği simgelemiş görünüyor. Çitlerde asılı balon motifi de bebeklerin hoşuna gidecek motiflerden. Renk olarak açık mavi ve sarı renk kullanılmıştır. İkinci örnekte ise kenarları dantel işlemeli orta kısımda zigzag motifinin hakim olduğu bir örnektir. Üçüncü örneğimizdeki bebek battaniyesi, birbirinin içine girmiş gibi görünen boru türündeki motifleri barındırıyor. Renk olarak açık mavi, beyaz ve pembe renk, bu elit battaniyeye harika bir hava katmış durumda. Diğer bir örnekte ise son derece zarif yeşil fıstık renginde kenarında farklı bir işleme hakim olan bebek battaniyesini görmekteyiz. Yine devamındaki örnekte ise çiçek motiflerinin sanki gerçekmiş gibi işlendiği, kenarlarda pembe renginde hakim oldu bir örnektir. Örmek isteyeceğiniz daha pek çok örnek resim galerimizde sizi bekliyor şimdiden kolay gelsin diyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here