Yazma Kenarı Oya Modelleri

Yeni Yazma Oya Örnekleri
Yeni Yazma Oya Örnekleri

Yazma kenarı iğne oyası modellerinden birkaç tane paylaştığım bu yazımda sizlere en yeni yazma kenarı oya örneklerini sundum. Bu örneklere bakarak sizde her bayanın ilgisini çekebilecek çok özel örnekleri keşfedecek ve keşfettiğiniz en yeni yazma kenarı türlerini deneyebilirsiniz.

Her biri geleneksel türler olan yazma kenarı modellerini sitemizde diğer sunduğum sizlere özel paylaşımları ilham alabileceğiniz türler olarak keşfedebilirsiniz. Oya örneklerinin en güzellerini seçtiğim bu yazımda arzu edeceğiniz yapmak isteyeceğiniz kadar şık oya modellerini rahatlıkla bulabileceksiniz.

Bu modellerin bir diğer özelliği olarak kültürümüzün mirasları olduğunu açıkça söyleyebilirim. İğne işi oya modellerinde yazma kenarları, geleneksel Türk kültüründe önemli yerlere sahiptir. Hanımların titizlikle üzerinde durdukları iğne oyalarından yazma kenarı türlerini keşfetmeleri sitemizdeki birçok paylaşımla daha kolay bir hal alacaktır.

Yazma kenarlarında en şık iğne oyası modelleri her zaman ince işçilikle yapılan oya modelleri olarak karşımıza çıkıyor. En özel oya modelleri her genç kızın hoşuna gidebilecek iğne oyası örneklerinden olacaktır. İğne oyaları her zaman el emeği olup diğer nesillere de aktarılabilecek en özel türler olarak sizlere sunabileceğimiz modellerdir.

Kültürümüzde önemli yeri olan iğne oyaları ve oya örneklerini her zaman yazma kenarlarında ve yazma kenarı modellerinde oya örnekleri bakımından bulmanız mümkün olacaktır. Sitemde çok değişik ve size hitap edebilen oya türlerini seveceğinizi umuyorum. Yapımları gerçekten de kolay olan iğne işi türlerini sizde denemelisiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı