Yazlık Haroşa Örgü Modeli

Yazlık Haroşa Örgü
Yazlık Haroşa Örgü

Yaz aylarında elbette yapılacak pek çok şey oluyor. Hanımların bazıları gezerken bazıları evde rahat rahat örgü işleriyle uğraşmayı tercih ediyor. Yazlık haroşa örgü türü de bayanların yaz aylarında örmesini sevdiği hatta sadece yaz ayları değil yılın bütün aylarında severek ördükleri örgü modelleri arasında yer alıyor.

Bu yazımda sizlere yazlık haroşa örgü örneğini video anlatımlı olarak sunmak istedim. Kendim denedim ve gayet basit şekilde videodan ilerlemeli şekilde sizde yapabilirsiniz. Haroşa örgü modelini internette çoğu kaynakta bulmanız mümkün elbette ama ben videolu olarak bizzat daha kolay şekilde yapmanızı sağlayacak şekilde bu yazımı derledim.

Haroşa örgü örneğini en yakın arkadaşlarınız bile isteyecek diyebilirim. Örmesi zevkli türlerden biri olan ve yazlık haroşa örgüleri arasında yapabileceğiniz el becerinizi artırıp örgü işlerini daha kolay yapar hale gelmenizi sağlayacak bu örgü türünde kesinlikle sıradan bir örgü değil özel bir örgü türünü işliyor olacaksınız.

Geçmiş paylaşımlarımda yine sizlere video anlatımlı örgü türlerini sunmuştum. Bu da sizlerin kolayına gidebilecek genç kız evlatlarınızla beraber bile örmek isteyeceğiniz türde basitinize gelecek kadar harika bir örgü işidir. Örgü örmesini seven genç hanımlar çeyiz hazırlarken nasıl heyecanlanıyorlarsa örgü işleri de genç bayanları bir o kadar heyecanlandıracaktır diyebilirim.

Özellikle geçmişten günümüze kadar gelebilmiş birçok motif örmesi en zevkli türlerdendir. Nadir de olsa bazen yaşlı akrabalarımın yanlarına giderek örgü işlerinin özünü onlardan daha iyi öğrenmeye ve sizlere de bilgi olarak aktarmaya devam ediyorum.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı