Yaza Güzel Elbiselerle Damga Vurun

Bayanların en sevdiği şey güzel yeni ve hoş gösterecek kaliteli kıyafetleridir. Bu konuda bütünleşen fikir ise bayanların sık sık alış verişe gitmelerindeki nedenlerin daha özel daha harika görünme ihtiyaçlarıdır. Yazımızda sizlere bitmek üzere olan ama henüz bitmemiş yaz günlerinin esintisinin devamı için yazlık elbise modelleri hakkında bilgiler olacaktır. Bohemik türde ve daha nice türlerinde yer aldığı bir resim galerisi bu yazımızda sizleri bekliyor olacaktır. Yazın o güzel günlerini henüz geride bırakmamak için özel bir davete giderken ve ya gece partiye davetli olduğunuzda giyebileceğiniz en şık kıyafet modellerinden bir kesit hazırladık.

İlk resimdeki bayanın üzerinde gayet şık ve alımlı olmasını sağlayan mini etek görünümünün de eklendiği bu bohemik elbise, fiyat olarak da cazip olup bazı özel mağazalarda kolayca bulabileceğiniz bir elbise tür diyebilirim. Elindeki çantasıyla elbiseyi tamamlamış olan bayanın elbisesi yaz ayında çoğu ortamda rahatlıkla giyilebilecek türden bir elbisedir. İkinci resimdeki elbise de ise üzerine kot bir ceket ile çok hoş bir hava yakalamış olan bu güzel görünümlü bayanda yine yaza damgasını vuracak rahat kıvrımların yer aldığı oldukça hafif bir elbiseyi üzerinde taşımaktadır. Üçüncü resmimizde ise gayet özel kırmızılı ve bütünlemesine hanımların ilgisini çekebilecek diz üzeri bir elbise yer alıyor. Bu da yine farklı ortamlara renk katabileceğiniz güzel yazlık elbise modelleri arasında yer almaktadır.

yazlık elbise tercihleri

yazlık elbise seçimi

2016 Yazlık Elbise Modelleri

Harika elbise koleksiyonumuza dördüncü resimdeki bayanın üzerinde yer alan gayet transparan ve göğüs kısmında özel bir süslemesi olan elit bir elbiseden söz etmek isterim. Yazlık giyimde özel bir yeri olan bu hafif diz üzeri elbiseyi de bulduğunuzda denediğinizde çok harika bulacağınızı söylemek doğru olacaktır. Yaza şık ve güzel elbiselerle damganızı vurmak için sıradaki elbise ise nerdeyse ayak bileklerine kadar uzanan üzerinde harika desenler taşıyan bütün bir elbise örneğidir. Altı numarada ise sizi açacak çoğu bayanın üzerine güzel gidecek bir renkten söz etmek mümkündür. Yedi numarada yer alan çok özel kıyafetin ardından sıradaki modelin gayet sportif hanımlara özel bir elbise olduğunu yazın sıkça tercih edilen elbise modelleri arasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Şık ve Rahat Yazlık Elbiseler

en trend yazlık elbise modelleri

yazlık elbise tavsiyeleri

yazlık elbise modelleri

yazlık elbiseler

Bir önceki yazımız olan Çizgi Desenli Elbiseler Nasıl Giyilir başlıklı makalemizde çizgi desenli elbiseler, çizgili giymede en temel yollar ve çizgili tunikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir