Yaz Gecelerinde Giyilebilecek Topuklu Ayakkabılar 2020

2020 yılında yaz gecelerinde giyilebilecek topuklu ayakkabılar içerisinden en çok mule ayakkabılara rağbet gösterilmektedir. Yaz gecelerinde giyilebilecek topuklu ayakkabılar, yapılan kombinlere göre değişiklik göstermektedir. Kombinlerin altına ayakkabı tercihi yapılırken hem rahatlığa hem de şıklığa önem verilmektedir. Topuklu ayakkabılar ile yaz gecelerinde tercih edilebilecek kıyafet önerilerinden bazıları ise şöyledir:

  • Dar pantolonlar
  • Siyah pantolon
  • Tulum
  • Etek
  • Elbise

Topuklu Mule Ayakkabıyla Yaz Gecelerini Rahat Geçirin!

Topuklu mule ayakkabılar; topuklu terlik olarak da bilinmektedir. Özellikle son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Farklı renk ve tasarım özelliklerine sahip olan mule ayakkabılar, kullanımı oldukça pratik olduğu için yaz gecelerinde daha çok tercih edilmektedir. Hem konforu hem de estetiği bir arada sunan bir modeldir.

Topuklu Mule Ayakkabı
Topuklu Mule Ayakkabı

Yavru Topuklu Ayakkabıyla Yaz Gecelerinde Kıyafetlerinizi Yükseltin!

Yavru topuklu ayakkabı ile yaz gecelerinde şıklığı yakalamak mümkündür. Siyah renkleri tercih edenler, renkli yavru topuklu ayakkabı ile görünümlerini yükseltebilmektedirler. Renkli kıyafetleri tamamlaması için ise nötr renklerdeki yavru topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir. Özellikle profesyonel bir gardırobun parçası olan yavru topuklu ayakkabıları gece giyiminde deri, kadife veya saten seçilebilmektedir. Yaz sıcaklarında, burnu kapalı ve arkası açık olan yavru topuklu ayakkabılar uygun olmaktadır. Gündelik kıyafetlerle beraber giyildiğinde kıyafeti yükselttiği için gece gezmelerinde de şıklığın yakalanabilmesini sağlamaktadır.

Yavru Topuklu Ayakkabılar
Yavru Topuklu Ayakkabılar

Platform Topuklu Ayakkabıyla Yaz Gecelerinde 70lere Dönün!

Platform topuklu ayakkabılar birçok markanın 2020 sezonu için tercih ettiği topuklu ayakkabı modellerinden biri olmaktadır. 70lerin ihtişamlı dönemlerine geri dönmüş hissi yaşatan bu ayakkabılar ile daha güçlü bir görünüm elde edebilmek mümkün olmaktadır. Deri botlarda ve sandaletlerde platform topuk kullanılmaktadır. Yaz gecelerinde her tarza uygun platform topuklu ayakkabılar bulunmaktadır.

Bilekten Bağlamalı Topuklu Ayakkabıyla Yaz Gecelerinde Şıklığı Yakalayın!

Bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı; şık bir görünüme sahip olduğu için kombine bağlı olarak her tarzdaki ortamda şık olunabilmesini sağlayan bir modeldir. Yaz gecelerinin yanı sıra; düğünlerde, iş görüşmelerinde, işe giderken, spor şık bir kombin yapıldığında da kullanılabilecek bir ayakkabıdır. Özellikle bazı bilekten bağlamalı topuklu ayakkabıların topuk detaylarında farklı renk ve desenler bulunmaktadır. Yaz gecelerinde giyilebilecek topuklu ayakkabılar içerisinden bu ayakkabılar tercih edildiğinde, kişinin topuk detayındaki renk ya da desendeki bir elbise ile kombinini tamamlaması mümkündür.

Yaz Gecelerinde Dar Kombinlerinizi Stilettolar İle Tamamlayın!

Stilettolarınen uyumlu oldukları kombinler, etek ile yapılan kombinlerdir. Kısa ve dar etekler ya da kalem etekler, stiletto ile oldukça uyumludur. Dar parçalar tercih edildiğinde, stilettolar daha çok ortaya çıkmaktadır. Dolayısı ile tek renk, siyah ya da beyaz kombinler; renkli stilettolar ile daha şık hale getirilebilmektedir. Serin yaz gecelerinde stilettoları kısa dar etek ve uzun hırkalar ile de kombinlemek önerilmektedir.

Stilettolar
Stilettolar

Burnu Açık Topuklu Ayakkabılarla Yaz Gecelerinde İstediğiniz Kombini Tamamlayın!

Burnu açık topuklu ayakkabılar, mevsimlik olarak tercih edilen ayakkabılardır. Uyum sağladığı parça çeşitliliği oldukça fazla olduğu için birçok kadının tercih ettiği ve vazgeçilmezi saydığı bir topuklu ayakkabı çeşididir. Dar pantolon, kısa elbise, kısa etek, tayt gibi birçok parçanın altına burnu açık topuklu ayakkabı giyilebilmektedir.

Çapraz Bantlı Topuklu Ayakkabılar İle Elbiselerinizi Daha Zarif Hale Getirin!

Çapraz bantlı topuklu ayakkabıların platform topuklu veya kısa topuklu modelleri bulunmaktadır. Özellikle elbiselerle kombinlendiğinde hem zarif hem de gösterişli bir görünüm elde edebilmek mümkün olmaktadır. Yaz gecelerinde giyilebilecek topuklu ayakkabılar arasında olan çapraz bantlı ayakkabıların parlak, pullu, simli, deri ve süet modelleri bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı