Yaz Aylarına Damga Vuran Siyah Kombinler

yaz-aylarina-damga-vuran-siyah-kombinler1

Asaletli renk olan siyahın gücü ve kudretini elbette bilmeyen yoktur. Kişileri her zaman olduğundan daha güzel göstermekte bir numaralı renklerden olan siyah, bütün kombinlerde özel durmaktadır. Bütün kusurları örtme gibi özellikleri olan zarafeti çağrıştıran siyah renkle kombinleri yaz ayına uyarlayacak ve artık sizde sokakların en şıkları arasında yer alabileceksiniz.

Genellikle etkinlik, özel toplantılar gibi durumlarda siyah kombin kullanılması gayet uygundur. Yaz ayına gireceğimiz bu sıcak günlerde siyah giymeyi tercih etmeyen çoğu kadın var. Fakat güneş ışınlarını çok çekmekte olan yazın siyah renkte giyinmek ise vazgeçilmezdir aslında. Oldukça göz alıcı kombinlerin karşınıza çıkacağı bu yazımda sizlere yaz ayında siyah giyinmenin bazı güzel yönlerini de aktarıyor olacağım. Fakat yazın siyah giymede bazı noktalara da dikkat etmek gerekecektir. Özellikle siyah giyecekseniz kumaşların ince tutulması gerekecektir.

Siyah renkli elbiseler sizi adeta bir prenses gibi gösterebilir. Siyah renkte bir maksi etek üzerine giyilecek crop topla oldukça çekici bir bayan olabilirisiniz. Sezon trenleri arasında olan açık omuz trendlerini de kullanıp üzerine de açık omuzları olan bir bluz giyip oldukça şık bir görünüm elde etmek de mümkündür. Bu aynı zamanda sıcak havalarda bunalmamanızı sağlayacak.

Bunun yanında siyah bir yelekle sizde yazın stilinizi konuşturabilirsiniz. Son trendlere bakınca kısa ve uzun yeleklerin moda sever hanımlar tarafından da oldukça şık tercih edildiğini rahatça fark edeceksiniz. Yeleği bluz gibi giymek ya da yelek görünümlü şık bir siyah bluzu oldukça güzel bir pantolonla yani skinny jeanle giymek de harika duracaktır.

Bir önceki yazımız olan Metalik Parçalarla Elbiselere Işıltı Katın başlıklı makalemizde metalik etek, metalik ışıltısı ve metalik parçalar ekli elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir