Ana sayfa Sağlık Yabancıların Uyguladığı Zerdeçallı Diş Macunu

Yabancıların Uyguladığı Zerdeçallı Diş Macunu

116
0
PAYLAŞ
diş beyazlatmada zerdeçallı diş macunu
diş beyazlatmada zerdeçallı diş macunu

Televizyonda ya da sanatçılar ekrana çıktığında insanların olağan üstü beyaz dişlere sahip olduğunu fark etmişsinizdir. İnternette bir videoda gördüğüm ama henüz uygulama fırsatım olmayan bir diş beyazlatma sırrından söz etmek isterim. Yabancıların uyguladıkları ve sigaranın, çayın sararttığı dişleri anadan doğma ilk hali gibi bembeyaz hale getirecek formülü adam çok da güzel şekilde videoda uyguluyordu. Malzemelerine baktığımda gayet bulunur türden basit malzemeler olduğunu fark ettim. Fakat daha sonra merak edip deneme fırsatım olmamıştı. Karışımı oluşturduktan sonra kesinlikle beyaz dişlere sahip olduğunuzu ayna karşısında ya da birinin ne kadar beyaz dişlere sahipsin sözlerinden de anlayabileceğinizi belirtebilirim.

zerdeçallı diş macunu

Üstelik karışımda bulunamayacak türden bir malzeme de yer almıyor kontrol ettiğimde İngilizce kelimelerle zaten resimde bilgiler yer almaktadır. Fakat ben Türkçeye çevirmek kaydıyla istenen malzemelerin şu şekilde olduğunu fark ettim. Bir miktar Hindistan cevizi yağı,  Zerdeçal 2 kapsül kadar deniliyor. Birde biraz nane istenmektedir. Bütün bu yararlı maddeleri küçük kahve fincanı gibi bir kupanın içinde bir kaşık yardımıyla karıştırıyoruz. Daha sonra karışım iyice katı bir hal aldığında bunu kaşıkla diş fırçanıza diş macunu sürer gibi sürüp onu da dişlere temas ettirerek dişleri normal yolla fırçalamaya devam ediyoruz. Oldukça basit bir karışım hazırlandıktan sonra, doğrusu nasıl bir şey ortaya çıkacak diye bende çok merak ettim.

zerdeçallı diş macunu ile diş beyazlatma

yabancıların uyguladığı zerdeçallı diş macunu

diş beyazlatmada yeni yöntem

Fakat bu diş beyazlatma karışımı, adeta mucizevi bir karışım gibi geldi bana ve öncesindeki sapsarı olan dişlerimde bir beyazlama hissi ve ayna karşısında da bu beyazlamayı doğrulamam sonrası ben memnun kaldım. Son derece işe yarar olan bu kolay yöntemle, yabancılar diş macunu yerine evlerinde bu özel karışımı kullanmaktadır. Bunun bir güzel yanı ise hepsinin doğal yararlı maddelerden seçili olmasıdır. Zerdeçallı diş macunu için kesinlikle şunları söylemek mümkündür ki, normal diş macunlarına oranla daha doğal ve daha beyazlatıcıdır. Kendim en sonunda vakit bulup denedim ve sonucunu sevdim diyebilirim. Sanırım yabancılar bazı özel maddeleri kendilerince güzel değerlendirmektedir. Zerdeçal normalde de çok yararlıdır. Ama diş beyazlatmadaki hünerlerini görünce zerdeçaldan şimdi asla vazgeçmiyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here