Waffle Motifli Tığ İşi Ajurlu Bere Modeli

Waffle Model Tığ İşi Bere Yapımı
Waffle Model Tığ İşi Bere Yapımı

Zarif ve şirin bere modellerini sevenler için kısa sürede örebilecekleri bu tığ işi waffle bere modeli bulunmaz bir fırsattır. Videosunda, tığ işi örgü bere modelinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda waffle örgü motifini sadece berelerde değil yelekler, ceketler ve atkılarda da kullanabilirsiniz. Bu bere modeli gerçekten çok şık bir görünüme sahip ve hemen yapılış videosunu izleyerek yapmaya başlamalısınız.

Üstten Başlamalı Bere
Üstten Başlamalı Bere

Waffle Motifli Ajurlu Bere Modeli Nasıl Yapılır?

Video anlatımlı ajurlu bere yapımında 0-3 aylık bebek beresi yapımı işlenmiştir. Ancak istenirse ilmek sayıları artırılarak diğer yaş gurupları için de örülebilir. Waffle desenli ajurlu bere örneği tepeden başlamalı bir bere modelidir ve 5 sıradan oluşur. Onun için yapımına bir sihirli halka ile başlanmıştır. Bu sihirli halka çevresinde birkaç sıra tırabzanlarla ilerlenmiş ve ardından waffle deseninin yapımına geçilmiştir. Desenin örülmesi tamamlandıktan sonrada birkaç sıra lastik örgü ile bere bitirilmiştir. Son olarak tepesine bir ponpon dikilmiş ve waffle desenli tığ işi bere modeli kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Waffle Tığ İşi Ajurlu Bere Modeli
Waffle Tığ İşi Ajurlu Bere Modeli

Waffle Desenli Ajur Bere Video Anlatımı:

Kaynak: http://pasoapasocrochet.com/ajuar-crochet-gorro-punto-waffle/
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı