Videolu İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne oyası havlu kenarı
İğne oyası havlu kenarı

İğne oyalarında havlu kenarı olarak bilinen örgüler, video anlatımlı olarak sunulduğunda daha bir kolay olabiliyor. Sizlere bu güzel çalışmamda videolu anlatıma sahip iğne oyası havlu kenarı yapılışını sundum. Değerli hanımlar, evde boş vaktinizi daha özel bir şekilde geçirmek konusunda, siz de iğne oyasının en süper türlerinden olan havlu kenarını işleyebilirsiniz. İğne oyaları her zaman sabır isteyen örgü çeşitleri arasında gösterilmektedir. Bazı bayanlar evde boş vakit bulabilirken bu işleri kolayca yapabiliyor. Fakat bazı bayanlar ise işten çıkınca iğne oyalarına vakit harcamak istiyor. Aynı zamanda basit örgü örneklerini yapmak isteyen iş kadınlarına çok özel harika örgü işlerini de geçmişte sitemizde paylaştığımı belirtmek isterim.

İğne oyası havlu kenarı

Kolay iğne oyası işleri zamanları kısıtlı bayanların uğraşmak istedikleri türde el işleridir. Fakat bazı hanımlar ise kısıtlı zamanlarına karşın, en zor olan oya çeşitlerlini de yapmasını sevmektedir. İğne oyaları ve havlu kenarı türleri, hanımlar tarafından en çok merak edilen el işlerindendir. Geçmiş zamanlardan bugüne kadar hiçbir özelliğini yitirmeden günümüze kadar ulaşan iğne oyaları, değişik türde el işleri kesinlikle hanımların dikkatini çekmektedir. El işlerini büyük bir keyif ve zevkle yapan bayanlar, her zaman daha yeni örnekleri internet ortamında kolay bir şekilde keşfetmek ister. Sizlere sitemizde bu açıdan türlü iğne oyası işlemeleri sunarak işinizi daha da kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.

Yine bazı bayanlar iş hayatını evlerinde de kurmaktadır. Bu güzel işlemlere sahip olan el işlerinin en iyisi, havlu kenarı örneklerini işleyerek satıp kazanç da elde etmektedir. Ev ekonomilerini bu yolla iyileştirebilen hanımlar, istek üzerine son derece harika işlemeler çıkartmakta bire birdirler. Video anlatımdan kolayca yapabileceğiniz iğne oyası havlu kenarı, izleyip durdurma mantığı ile kolayca işleyebileceğiniz bir tür olarak karşımıza gelmektedir. Zor olan bazı modeller, bayanların daha da ilgisini çekmektedir. Örgü işlerine ağırlık veren sitemizde artık her türde örgüye yer vermeye devam ediyoruz ve sizin için el işi çalışmalarıyla ilgili araştırmaları daha da derinleştirmeyi sürdürüyoruz. Beğeni alan en yeni el işi örneklerini sitemizde her zaman bulabilirsiniz.

Video link:

https://youtu.be/lBgteYaw9O0

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı