Videolu Anlatımlı Kader Ağları Örgüsü

Kader Ağları Örgüsü
Kader Ağları Örgüsü

Merhaba hanımlar; örgü işi çalışmalarına bugün daha bir farklısını ekliyoruz. Kader ağları örgüsü, şimdiye kadarki en farklı örgü türleri arasında yer alıyor. Video anlatımlı olarak da sizlere aktaracağımız bu örgü örneği işini yapması ve videodan incelemesi de kolay olacaktır. Günümüz bayanları artık zorlanmayacakları kolaylarına gelecek daha farklı ve yepyeni modelde örgülere daha çok rağbet etmektedir. Kader ağları örgü çalışmamız da işte böylesi görünüm olarak modern ve etkileyici bir örgü modelidir. Bu örgü modeli sayesinde siz de birbirinden şık örgü atkılar yapabilirsiniz. Örgüden anlayan hanımlara büyük kolaylık sağlayacak örgü örneğimiz kader ağları örgüsü, yapmak isteyeceğiniz türde bir örgü işi olacaktır.

Kader Ağları Örgüsü Yapılışı

Kader Ağları Örgü Videosu

Örgü örmesini seven bayanlar delikli örgü teknikleri arasında da yer alan kader ağları örgüsüyle, örgü tunikler bile yapabilirler. Dilerseniz daha fazla lafı uzatmadan hemen örgü işlerinin harikası olan kader ağları örgüsünün yapılışına geçelim. İlk işlem olarak bu örgüye başlandığında, istenilen genişlik için ilmek atılarak ilerlenir. 1. Sıra örgüsünde ilk işlemse, ilk ilmek düz şekilde devam edilir. Daha sonra ikinci ilmeğe geçilip düz şekilde örülür. İp soldaki şişe geçirilerek, tekrar örmeye devam edilir. Bu işlem sıranın sonuna kadar bu şekilde tekrarlanılır.

Kader Ağları Örgüsü Yapım Aşamaları

Kader ağları örgüsünde yapım aşamalarına devam ettiğimizde, geldik 2. sıramıza. Bu sıra örülürken, ilk ilmek ters şekilde atılır ve örgüye devam edilir. İkinci ilmek de ters şekilde örülür ve soldaki şişe ip geçirilip, tekrardan örmeye devam edilir. Sıranın sonuna kadar bu şekilde olan işlem yani örgü, tekrar edilerek ilerlenmelidir. Örgümüzdeki sonraki adım ise örgünün bu şekilde istenen uzunluğa kadar örülmesi olacaktır. İstenen uzunluğa gelene kadar o şekilde devam edilir ve en sonunda kader ağları örgüsü tamamlanmış olur.

Video anlatım linkimizi de hemen yazımızın alt kısmında bulabilirsiniz. İzleyerek takılacağınız aşamaları durdurup, tekrar oynatıp ilerleyebilirsiniz. Kader ağları örgümüzü yaparken eğleneceğinizi düşünüyoruz hanımlar. Bu kolay örgü türünü mutlaka denemenizi isteyeceğim. Şimdiden herkese kader ağları örgüsünde kolay gelsin diyerek, farklı örgü işlemelerinde görüşmek dileğiyle.

Video Anlatım :

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı