Videolu Amigurumi Oyuncak Tavşan Yapımı

Amigurumi Tavşan
Amigurumi Tavşan

Hanımlar merhaba, amigurumi çalışmalarına da devam edelim. Sizin için çok güzel bir amigurumi oyuncak tavşan yapımı videoları buldum ve hemen paylaşmak istedim. Yapılışının anlatıldığı bu amigurumi oyuncak toplam 3 ayrı videodan oluşuyor. Hepsini sizlere aşağıda tek tek  paylaşıyor olacağım.

Eğer amigurumi oyuncak yapım işlerine meraklı iseniz siz de bu videoları seyrederek kolaylıkla bu oyuncağı yapabileceksiniz. Gerçekten çok açıklayıcı videolar olmuş. İzlerken sizler de anlayacaksınız.

Bu videoları izleyerek yapacağınız amigurumi tavşan oyuncağını ister kendi çocuğunuza isterseniz bir yakınınızın çocuğuna armağan edebilirsiniz. Öğrenildiği zaman çok zevkli bir hobi olan amigurumi işleri sizlere yayınlayacağım yapılış video ve anlatımları ile herkesin ilgi odağı haline gelecek ve bütün hanımlar yapmak isteyeceklerdir.

Daha önceden belirttiğim gibi amigurumi oyuncak tavşan yapılışını anlatan videolar 3 parçaya ayrılmış olarak aşağıdaki gibidir. Sabır gerektiren bir iş olan amigurumi işini eğer videoları dikkatlice izlerseniz sizler de başarabilirsiniz.

Amigurumi Oyuncak Tavşan Nasıl Örülür?

İlk videomuzla başlayalım. İlk videoda tavşanın yapımı için gerekli malzemelerden bahsedilmiş. Baş, vücut, bacak ve ayakların tek seferde örüldüğü bir amigurumi işi olacağı belirtilmiş. Bu videoda da sadece baş kısmının nasıl örüldüğü anlatılmış. Başın yapım başlangıcında zincir yerine sihirli halka ile başlanmış.

Video 1 :

İkinci video da ise tavşanın vücut, bacak ve ayak kısımlarının nasıl örüleceği gösterilmiş. Daha önceden belirttiğim gibi kafa ve vücut kısımları bir bütün olarak örüleceği için kafa kısmının bitiminden örme işlemine devam edilmektedir.

Video 2 :

Üçüncü videoda kolların ve kulakların nasıl örüleceği anlatılmış. Kollar ve kulaklar ayrı örülmüş. Sonrasında vücut ve kafaya dikilerek eklenmişler.

Video 3 :

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı