Ana sayfa Örgü Örgü Videoları Video Anlatımlı Zikzak Örgü Örneği

Video Anlatımlı Zikzak Örgü Örneği

6
0
PAYLAŞ
video anlatımlı zikzak örgü
video anlatımlı zikzak örgü

Selamlar hanımlar, sizlere video anlatımlı zikzak örgü modeli hakkında bilgiler vermek istiyorum. Örgü işini seviyorum ve sizinde en az benim kadar sevdiğinizi düşünerek internette son zamanlarda araştırma yapmak istedim. Çoğu bayanın sıklıkla aradığı konuya videolu anlatımlı olarak çözüm bulmak istedim. Örgü türü çalışmalarda elbette resimli anlatımların da ayrı bir yeri var. Fakat video anlatımlı örgü örnekleri daha bir akılda kalıcı olabiliyor. Zikzak örgü örneğinin video anlatımlı hali de sizin için de öyle olacak diye umuyorum. Örgü işini eğer seviyorsanız, bu güzel eşsiz çalışmayı siz de denemelisiniz derim. Evlerde kolayca yapabileceğiniz bu örgüyü pek bilmiyorsanız siz de video anlatımlı zikzak örgüyü izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Hatta bir yakınınızdan küçük yardımlar alabilirsiniz.

video anlatımlı zikzak örgü

Video anlatımlı zikzak örgü türüyle siz de evde harika atkı örnekleri ya da örgü çorap modelleri yapabilirsiniz. İsterseniz ayrıca örgü battaniye modellerini de zikzak çalışması sayesinde kolayca işleyebilirsiniz. Zaten video anlatımlı zikzak örgüsü oldukça basittir. Bir defa izleyecek bayanların bile aklında kalacağını belirtmek isterim. Sizlere özel sitemizde video anlatımlı örgü çalışmalarını sıklıkla paylaşmaya devam edeceğim. İnternetten sizlere özel bulduğum bütün kendin yap projeleri ve örgü modelleri videolu anlatımları bu işleri daha kolay nasıl yapabilmeniz içindir. Yine örgü işlerine baktığımızda Tunus işi örgülerini ve pirinç örgü örneklerini de kolayca yapabilirsiniz. Çoğu bayan internette keşfetmek istediği örgü örneklerini sitemizde rahatlıkla bulabiliyor.

Çeyizlik çalışmalara gönül veren biri olarak örgü modelleri video anlatımlarının fazlasıyla işinize yarayacağını da belirtmek isterim. Örgüler arasında yine mandalina örgüsü de bayanların evde çok basit şekilde yapabileceği örgü modelleri arasında yer almaktadır. Resimli anlatım gibi çoğu paylaşımımda sizlere video anlatımlı örgü işlerini sunması benim daima hoşuma gidiyor. Zorlanmayacağınızı düşündüğüm zikzak örgüsünü sizde oldukça basit dilde video anlatımı sayesinde rahatça yapabilirsiniz. Zikzak örgüsünü genç bayanların da çeyizleri açısından denemesinde fayda olacaktır. Geçmişten bugüne sevilerek yapılan zikzak örgüsünü umarım siz de beğenirsiniz ve kolayca yapabilirsiniz. Böylelikle evlerinizde o çok sevilen zikzak örnekleri yer alır.

Video anlatım linki:

PAYLAŞ
Önceki makale70 Adet Örgü Kare Motif Modelleri
Sonraki makaleKolay Elbise Askılığı Yapımı
25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here