Video Anlatımlı Yaprak Katları Örgü Modeli

Yaprak Katları Örgü
Yaprak Katları Örgü

Örgü işlerini seven hanımlara her geçen gün daha yeni örgü türlerini daha iç açıcı ve basit gelebilecek türleri sunmak bana keyif veriyor diyebilirim. Bu çalışmam da onlardan ve ismi de yaprak katları örgü modelidir.

Yaprak katları örgü örneğini kolayca yapabileceğinizi tahmin ediyorum. Video anlatımlı örgü türlerinden en sevdiklerim arasında diyebilirim. Gayet basit şekilde videodan ilerleyerek benim yaptığım gibi sizde örgü konusunda en klas örgülerin yapılmasını sağlayan bu çalışmaları yaparak keyif alın derim.

Örgü örneklerinin neredeyse hası diyebileceğim yaprak katları örgü modelinde yapılması gereken tek şey, malzemeleri tedarik ederek video anlatımlı yaprak katları örgüsünü sizde basit şekilde yapabileceksiniz. Bayanların hoşlarına giden örgü türleri arasında başı çekmekte olan yaprak katları örgü modelini seveceğinizi umuyorum.

Dilerseniz komşunuzla dilerseniz kızınızla ve ya herhangi bir yakınınızla beraber oldukça basit ilmekler eşliğinde örgü türlerinin en harikasını sizde evinizde kolayca örebilirsiniz. Örgü örmesi adeta bir sanat gibidir. İnce detayların sıkça yer aldığı bu sanatı iyi icra edebilmek için sizlere sunulan video anlatımdaki yapılanları aynen yapmanız olacaktır.

Örgü modelleri için günümüzde internet gibi bir nimet vardır. Fakat birçok modeli aramak ise epey zaman alacağından sizlere sitemizde önceden keşfettiğimiz en beğeni alan çalışmaları sunmaktan büyük keyif aldığımızı açıkça söyleyebilirim. Gerekli malzemeleri tedarik ederek biz de bu tür örgü işlerini deniyoruz ve güzel sonuçlar alıyoruz örüp bitirince. Şimdiden herkese kolay gelsin.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı