Ana sayfa Örgü Örgü Videoları Video Anlatımlı Üç Boyutlu Tığ İşi Lif Örneği

Video Anlatımlı Üç Boyutlu Tığ İşi Lif Örneği

521
0
PAYLAŞ
tomurcuk lif yapılışı
tomurcuk lif yapılışı

Bugün sizler için çok farklı lif örneklerinden birini paylaşmak istedim. Umarım sizler de bu lif örneğini beğenir ve severek yaparsınız. Örnekler arasında birçok tığ işi lif modelleri bulunmaktadır. Ancak üç boyutlu lif modeli, yapılan örnekler arasında oldukça kolay yapılanıdır ve gayet şık bir liflerdendir. Bu örneklerle beraber artık sizlerde evinizde çok farklı tığ işi lifler yapabileceksiniz. Üç boyutlu lif örneğinin video anlatımlı yapılışını alttaki linkten kolayca keşfedebilirsiniz. Sizler de bu video anlatımdan yardım alarak harika çeyizlik lif modelleri yapabilirsiniz. Birçok bayan, kendi çeyizleri için harika el işleri yapmaktadır. Bunlardan biri olan çiçekli üç boyutlu lif örneğini de çeyiziniz için kolaylıkla yapabilirsiniz. Birçok bebek patiği modelleri ya da örgü modelleri yapan bayanlar, bu üç boyutlu lif örneğini de kolaylıkla yapabilecektir.

Çeyizleriniz için siz de oldukça farklı lif örneklerini yapabilirsiniz. Güzel dekorlarla süslenmiş banyolarınız için çiçekli üç boyutlu lif örneğini yapmanız harika olacaktır. Dilerseniz yapmış olduğunuz bu lif modellerinden sevdiğiniz arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Bu lif örneklerinin küçüklerinden bebekleriniz için de yapabilirsiniz. Sevimli bebeklerin, bu yumuşacık liflerle yıkanması bir harika olacaktır. Günümüzde çoğu anne ve kızları için harika el işi göz nuru çeyizleri keyifle hazırlamaktadır. Çeyiz sandıklarının bir kısmını da tığdan yapılma lifler kaplamaktadır. Ancak yapılan liflerin oldukça şık ve kullanışlı olmasına da özen gösterilmektedir. Üç boyutlu lif örnekleri son zamanlarda bayanlar tarafından en çok tercih edilen örneklerden olması popüler oluşundan kaynaklanmaktadır.

Üç boyutlu tığ işi lif, örgü lifler arasında en çok beğenilenden biri diyebiliriz. Farklı lif örnekleri arayan bayanların bu lif örneğini seveceklerinden eminim. Sizler bu lif örneğini istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Birkaç renkten yapılan lif modelleri, gerçekten çok güzel görünmektedir. Sizler de kendi zevkinize uygun renkleri tığ işi lif modellerini de kullanabilirsiniz. Sizler için sevimli lif modellerini paylaşmaya devam edeceğim. Gözlerinizi kamaştıracak yeni lif modellerini resimli olarak sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Video Anlatımlı Link:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here