Video Anlatımlı Tunus İşi Patik Yapımı

En Yeni Tunus İşi Patik Örnekleri
En Yeni Tunus İşi Patik Örnekleri

Selam bayanlar, video anlatımlı Tunus işi patik örgüsüyle yine karşınızdayım. Yapımının basit olduğunu söyleyebileceğim bu örnekte, kolaylık olması açısından video anlatım linkleri de ekledim. Takipçilerimizin istediği video anlatımlı Tunus işi patik, kesinlikle örgü seven hanımlar arasında sevilen bir örnektir. Aynı zamanda sizlere özel şekilde Tunus işi patik örneklerini resim galerisinde de sunmuş bulunmaktayım. Video’yu takip ederek başından sonuna kadar Tunus işi patiği sizde kolayca yapabilirsiniz. Son zamanların en çok sevilen örgü türlerinden olan Tunus tarzı örgü patik de, el işlerini seven hanımları çekecek çok özel bir hava var diyebilirim. İplik türlerinden örgüsünün işlenişine kadar her yönüyle bu örgü çalışması kesinlikle ilginizi çekecek türdendir.

Resim galerimizin ilk resminde mavi, beyaz ve yeşil türde ipliklerle örülmüş tunuş işi patik son derece şık görülmektedir. Aynı şekilde birinci resimde siyah ve beyazın hakim olduğu farklı desenleri bünyesinde bulunduran patik de son derece güzeldir. Resimlerde yine birinci resmin alt kısmında yer alan koyu kiremit rengi patik ve yan tarafındaki kırmızı ve daha birçok rengi içinde barındıran patik modeli şahane görünüyor. İkinci resimde ise hanımların örmek isteyeceği türde, pembe ve koyu lacivertin hakim olduğu şık bir patik yer alıyor. Aynı zamanda aynı resim galerisinin en alt kısmında ise yine beyaz, yeşil ve mavinin uyumu son derece özel görünmektedir.

Video anlatımlı Tunus patik yapımında üçüncü resimde ise pembeli ucunda taş olan model harika diyebilirim. Yan tarafında yer alan sarı ve papatya simgesini bünyesinde bulunduran modeli kesinlikle çok özel bulacaksınız. Yine resim üçteki şık patikleri gördüğünüzde hemen aynısından örmek isteyeceğinizi açıkça söylemek isterim. Resim dörtte ise siyahın hakim olduğu son derece şık patik modellerini seveceğinizi umuyorum. Video anlatımdan yararlanarak sizde ip tercihlerinizi istediğiniz düzeyde yaparak, rahatça kendinizi simgeleyecek oldukça şık örnekler çıkarabilirsiniz. Ana resimde yer alan kırmızı çiçek simgeleri bulunan patikte yine birkaç rengin bir araya gelmesiyle oluşan harika bir renk cümbüşü son derece elit durmaktadır.

Video linkler:

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı