Video Anlatımlı Tığ işi Püsküllü Örgü Örneği

Püsküllü Örgü Örneği Video Anlatım
Püsküllü Örgü Örneği Video Anlatım

Tığ işi püsküllü örgü modeli hakkında yayınladığım bu yazımda sizlere kolay örgü türlerinden olan ve hanımların tığ işi çalışmalarda en çok seveceği keyif verici örgü işlerinden birinden söz edeceğim. Ben denediğimde gayet keyif alarak yaptım ve yakın çevremdeki bayanların da tığ işi sevmelerinden ötürü oldukça çok hoşlarına gittiğini rahatlıkla söyleyebileceğim bir çalışmadır.

Video anlatımlı tığ işi püsküllü örgü modelini yapmak için videoyu açtığınızda karşınıza gelecek ekranda şiş ve hangi renkte örmek isterseniz o renkte örgü için gerekli malzemeyi video başladığında keşfetmiş olacaksınız. Zaten genel olarak belli başlı malzemelerle örgü işleri yapılmaktadır. Fakat renk kısmı size kalmaktadır. Tercihinize göre istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

Videoda beyaz renk tercih edilmiş siz isterseniz kendi isteğinizde yer alan renkle bu güzel çalışmayı sürdürebilirsiniz. Malzemeleri tedarik edince yapmanız gereken tek şey, vidoya takip ederek atlama yapmaksızın videodan yavaşça ilerlemek takıldığınız yerde videoyu durdurup rahatlıkla örgününüzü aynı şekilde örüp ilerlemeniz mümkündür.

Sevilen örgü örneklerini her geçen gün sizin isteyebileceğiniz tarzda sitemizde yayınlamaktayım. Tığ işi eskiden bu yana gelen kültürümüzün de simgesi olan önemli el işi çalışmalarındandır. Bayanların seveceği en şık tığ işi modellerini her geçen gün sizler için internetten araştırıp basit bir anlatımla karşınıza sunmaktan da büyük keyif aldığımı gizlemek istemiyorum. Hepinize iyi günler ve şimdiden bu güzel tığ işi çalışmasını yapmanız konusunda kolay gelsin diyorum.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı