Video Anlatımlı Tığ İşi Pembe Gül

Tığ İşi Pembe Gül
Tığ İşi Pembe Gül

Tığ işi çalışmaların her zaman ne kadar hoşuma gittiğini söylemişimdir. Bu çalışmada da sizler yine tığ işi video anlatımlı pembe gül yapımından söz edeceğim. Tığ işi pembe gül oldukça basit gelecek çok özel ve sevdiğim türde çalışmalardandır.

Altta resimli anlatımla sunduğum bu örnek çalışmayı evde deneyerek kolayca yapabilirsiniz. Tığ işi gül yapımı ve tığ işinden gül oluşturma konusunda bu çok özel çalışmayı tamamladıktan sonra sitemizde benzer türde birçok şahane çalışmaya da rastlayacaksınız demek isterim.

Bu yazının hemen altında benzer çalışmalar diyen yerde kolayca diğer türlerini de keşfedeceksiniz. Bu finansal anlamda bir nevi para kazanma aracınız bile olabilecek kadar esaslı bir çalışmadır. Tığ işini hanımlar ne kadar sever bilirim. Bu nedenle elimden geldiğince tığ işi çalışmalara sitemde ağırlık veriyorum.

Resimli anlatımlı tığ işi çalışma olan altta yer alan örneklerle sizde kolayca tığ işi çalışma türlerini benimseyeceksiniz. Videolu anlatım linkinde sizlere dünyaca ünlü video paylaşım sitesi aracılığı ile görüntülü olarak öğretecek videoyu paylaştım. Zamanla sitemde bolca örneklerle tığ işi projelerimi görebileceksiniz. Tığ işi biliyorsunuz birçok güzel paylaşımım oluyor ve hepsini de sizlere özel şekilde araştırıp buluyorum.

Bazı örnekleri kendim de yapıyorum ve bundan büyük bir keyif alıyorum. El işi yani tığ işi çalışmaları zamanımı güzel değerlendirmemi sağlıyor diyebilirim. Sizde en güzel örnekleri artık sitemdeki resimli anlatımlar sayesinde kolayca yapabileceksiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı