Video Anlatımlı Örgü Oklava Modeli

Vakti olan veya olmayan pek çok insan örgü işlerini sevmektedir. Kimi zaman boş vakti güzelce değerlendirmenizi sağlayan örgü işleri, bazen kazanç kapınız bile olabilmektedir. Sizlere bugünkü çalışmam da video anlatımlı örgü oklama örneğinden söz etmek istiyorum. Yapılışını kolay bulacağınızı umduğum bu çalışmaya geçmeden önce malzemelere bakalım isterseniz. Video anlatımlı olacağı için dilerseniz malzemeleri videodan da rahatlıkla çıkarabilir kolayca bu eşsiz çalışmayı siz de deneyebilirsiniz. Örgü işlerinde video anlatımlı olması genellikle örgü örecek kişilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ben de internet ortamında araştırmalarımı yaparken, videolu anlatım sunan çalışmalara daha çok ağırlık veriyorum. Örgü oklama modelini kendim denedim ve kesinlikle çok beğendim.

Şişle kolayca yapılacak olan örgü oklava modeli hanımların tam olarak seveceği tarzda olacaktır. Tığ işi çalışmalar geçmişten günümüze kadar gelmesini başarmış en harika geleneklerimizdendir. Fakat artık o eski modelleri de günümüzde bütün hanımlar kolayca yapabilmektedir. İnternet arama motorlarında sizlere özel şekilde araştırıp yayınladığımız şiş içi çalışmaların daha farklı türlerini yine sitemizden tedarik edebilirsiniz. Örgü oklava örneğinin yanı sıra dilerseniz, örgü yelek türü ya da örgü şal türlerini de örebilirsiniz. Bayan örgülerinde video anlatımlı çalışmalar sizlere kesinlikle çok büyük bir yardımcı olacaktır. İster deneyimli olun isterseniz yeni başlıyor olun, hiç fark etmeyecektir. Çünkü sizin için araştırdığımız örgü çalışmalarında mutlaka video anlatımlı ya da resimli anlatımlı olmasına özen gösterdiğimizi bilmenizi isterim.

Örgü işi çalışmalarda bu sunduğumuz örgü türü sayesinde, lif örneklerini de yapmanız mümkün olacaktır. Kış aylarına özel örgü şal modelleri ve örgüden yapılma şal türleri ilginizi çekecektir. Eskiden çoğu bayan bir örgü örneği gördüğünde belli bir kısmına kadar o örgüyü işleyebiliyordu. Fakat artık çağımızın vazgeçilmezi internet sayesinde, sizin için araştırarak yayınladığımız çoğu harika örgü modelini kolayca keşfedebiliyorsunuz. Eskinin o hatırda kaldığı kadar yapılabilir örneklerine artık resimli ve videolu olarak ulaşmak kesinlikle sizin içinde paha biçilmez bir şey olsa gerek. Ben şahsen videolu örgüleri daha çok sevmekteyim. Basit bir şekilde videoyu durdurup yapamadığınız kısmı incelemenize olanak sağlayan video anlatımla, örgü çalışmaları daha kolay yapılabilmektedir.

Video Anlatım Linkleri:

Bir önceki yazımız olan Arı Kovanı Örgü Örneği başlıklı makalemizde arı kovanı örgüsü, bebek örgü süveterleri ve eli işi çalışmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir