Video Anlatımlı Örgü Kaburga Modeli Yapımı

örgü kaburga modeli
örgü kaburga modeli

Selamlar sevgili hanımlar; örgü örneklerini yapmaya devam edelim. Bugün yine oldukça elit bir örgü örneğiyle baş başa olacağız. Video anlatımlı örgü kaburga yapımından söz edeceğiz. Takılacağınız yerler için sorun yaşamamanız adına, video anlatımlı olarak da sizlere örgü kaburga modelini sunmuş bulunmaktayım. Fakat yazılı olarak da birkaç püf noktası olduğundan onları mutlaka belirtmek istedim.

El işi gibisi yok diyebilirim. Hele ki sıcak soba karşısında çoğu bayanın örgü işlerine devam etmesi bazı hanımların da kalorifer başına oturup, bu eşsiz örnekleri yapması hoşuma gitmektedir. Tanıdığım çevremdeki bayanlardan örnekler vermek gerekirse, hepsi örgü işlerine ve el işlerine merak sarmış durumdalar. Bir de benim gibi araştırmacı bir örgü seven bayan başlarında olunca, gerisini siz düşünün. Evet daha fazla lafı uzatmadan hemen model hakkında bilgiler vermeye devam edelim.

Video Anlatımlı Örgü Kaburga Modeli

Şişle örgü yapmak, modelleri keşfetmek son derece güzel bir şey bayanlar. Örgü kaburga örneğinin videolu anlatımı da sorun yaşamamanız için son derece önemli. Video anlatımda durdurup başa sarma olayı sayesinde en ufak ayrıntıyı bile atlamadan siz de bu eşsiz örneği rahatça yapabilirsiniz. Son dönemlerin beğeni alan örgü örneği, örgü kaburga modeli güzel örgü teknikleriyle yapılmaktadır. Örgünün kaburgaya benzemesi nedeniyle bu ismi almış olduğunu da ayrıca belirtmek isterim.

Video Anlatımlı Örgü Kaburga Örneği

Örgü kaburga örneğinin yapımı şişle olacaktır. Modeli yapmak isteyecek bayanların, mutlaka daha önce şiş işiyle uğraşmış olması gerekmektedir. Çünkü bunu örerken belli bir uzmanlık gerekmektedir. Örgüye hakim olmak adına paylaşılan videodan destek alabilir, sizde örgüyü az çok biliyorsanız sorunsuz olarak örebilirsiniz. Video ortalama dört dakika kadar sürmektedir ve size örgü işini yaparken destek olacaktır.

Aynı zamanda videolu anlatımda da bazı ipuçları verilmiştir ve bu ipuçları sayesinde, takıntı yaşamadan ilerlemeniz sağlanmıştır. Resimlerindeki gibi güzel bir örnektir ve hoşunuza gittiyse, hemen malzemeleri hazır edip örgüye başlayabilir sizde kısa sürede bu eşsiz örneği bitirebilirsiniz. Örgü kaburga modeli ve daha nice örgü örneklerini sitemizde bulabileceksiniz hanımlar. Ayrıca yeni türde birçok modele de önümüzdeki günlerde yine yer vereceğiz. Şimdi sizi bu güzel örneğin yapımıyla baş başa bırakmak istiyorum.

Video Anlatım Linki :

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı