Ana sayfa Örgü Videoları Video Anlatımlı Mandala Bahçe Örgü Örneği

Video Anlatımlı Mandala Bahçe Örgü Örneği

394
0
PAYLAŞ
mandala bahçe örgü örneği resimli anlatım
mandala bahçe örgü örneği resimli anlatım

Çok ayrıntılı bir açıklamaya sahip olmayan mandala örgü örneğini sizler için araştırdım ve video anlatımlı mandala bahçe örgü modelini kolayca yapabilmenin keyfini çıkartmanızı istedim. Genelde çoğu sosyal medya hesaplarında yer alan oldukça görsel görünen mandala bahçe örgü örneğini sizde bu video anlatımlı çalışma sayesinde kolayca yapabileceksiniz. Video anlatımlı mandala battaniye yapımında birkaç türde renkli ip kullanabilirsiniz. Farklı renkler kullanıldığında güzel desenler oluşturabiliyorsunuz. Örgüsünü yaparken her türde daha farklı bir model uygulayabiliyorsunuz. Sizlere video anlatımlı mandala örneklerinden birkaç resimde paylaşacağım böylelikle örnekleri yaparken çok kolay şekilde yapabileceksiniz. Birkaç parçadan oluşan video anlatımlı bu son derece basit mandala örgü örneği kesinlikle kolayınıza gidecektir.

mandala bahçe örgü örneği

mandala bahçe örgü örneği yapımı

mandala bahçe örgü örneği resimli anlatım

Video anlatımlı çalışmaları bende çok seviyorum. Örgü işlerini gayet kolay hale getiren video anlatımlı uygulamalar sayesinde çok basit şekilde sizde mandala örgü işini severek yapabileceksiniz. Önceki paylaşımlarımda benzer çalışmalara yer vermiştim. Fakat bunda daha detaylı ve tek bir mandala değil birkaç örnekten oluşan kalp mandala, penye ipten mandala olarak birkaç farklı türünü anlatacağımı belirtmek isterim. İlk bakışta kalp mandala yapımı videosundan ilerleyerek basit şekilde yapabilirsiniz. Resimli anlatımlarından bakarak hangisini daha çok beğenirseniz o parçadan başlayarak kolayca sizde mandala örgü örneklerinin üstesinden gelebileceksiniz.

mandala bahçe örgü

mandala bahçe örgü anlatımlı

mandala bahçe örgü örneği video

Kırlent modeli, bebek battaniyesi modeli, bardak altlığı şeklinde de yapabileceğiniz bu modeller, evinize kesinlikle harika bir hava katacaktır. Sonrakinde ise penye ipten mandala paspasın video anlatımlı halini göreceksiniz. Bayanların ev dekorasyonlarında önem verdiği ve evlere şahane bir hava katacak olan bu mandala paspasları evlerinize gelen bayanlarda çok beğenecektir diyebilirim.  Örgü mandala bu konuda bayanlar için ayrı bir görseldir. Yapılışlarını anlatımlı ve ayrıntılı olarak sayfamızda rahatlıkla bulabilir sizde bu eşsiz örgü modellerini yapabilirsiniz. Hemen mandala battaniye yapılışına geçelim. Bu battaniyelerin ayrıntılı anlatımı yoktur fakat sizlere kolaylık olsun diye birkaç resim sundum. Video anlatımlarla desteklenmiş olan mandala battaniye yapımlarını bakarak basitçe yapabilirsiniz. Resimlerdeki battaniyelerin çapı 48 santimdir. Tığ ve yün ağırlıklı olarak 6 mm şeklinde iplik kullanılarak yapılmıştır. Bu modellerde aynı zamanda tekli trabzan, sık iğne, ikili trabzan ve arka ilmeğe batarak örme stilleri uygulanmıştır.

Video anlatımları:

Part 1 :

Part 2 :

Part 3:

Part 4:

Part 5:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here