Video Anlatımlı Karpuz Dilimi Bebek Patiği

Karpuz Dilimi Bebek Patiği Videolu Anlatım
Karpuz Dilimi Bebek Patiği Videolu Anlatım

Sevgili bayanlar; bugün sizlere çok farklı ve oldukça şirin bir bebek patiği yapılışından bahsetmek istedim. Karpuz dilimi bebek patiğini sizler de evinizde oldukça basit şekilde yapabilirsiniz. Özellikle yeni örgü örmeye başlayan bayanlar için oldukça kolay yapılabilen bir bebek patiği modelidir. Kış aylarının gelmesiyle birlikte birçok anne ve anne adayı, bebekleri için farklı örgüler yapmaya başlamaktadır. Sizler de bebekleriniz için harika kolay yapılan bebek patiği modellerini galeriden inceleyerek deneyebilirsiniz. Karpuz dilimi bebek patiği modeli, örüldüğünde gayet şık görünen oldukça kullanışlı bir bebek patiğidir. Daha önceki paylaşımlarımda da sizlere sunduğum farklı bebek patiklerinden de sitemizde yararlanabilirsiniz.

Karpuz Dilimi Bebek Patiği

Etrafınızda yeni doğum yapan anneler için de bu farklı bebek patiği örgüsünü yaparak hediye edebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz. Kış aylarında ayakları üşüyen minicik bebeklerin ayaklarını, karpuz dilimi bebek patiğiyle sıcak tutabilirsiniz. Yapılışı kolay olduğu gibi görüntüsü de çok sevimli olan bir patik türüdür. Kış aylarında evinizde boş vakitlerinizde çayınızı yudumlarken bebekler için sizde harika örgüler yapabilirsiniz. Karpuz dilimi bebek patiği iki renkten oluşan bir örgü patik modelidir. Siz örgü seven değerli bayanlar dilerseniz, istediğiniz renkte karpuz dilimi patiğini örebilirsiniz. Erkek bebekler için genellikle mavi ve beyaz tonlar tercih edilirken, kız bebekler için ise pembe ve beyaz tonlar genellikle tercih edilmektedir.

Karpuz Dilimi Bebek Patiği Videolu Anlatım

Karpuz dilimi bebek patiği, bütün bebek patiği modelleri arasında en kolay örülen modellerden biridir. Paylaşacağım video linkinden sizde kolayca bu patiği öğrenip yapabilirsiniz. Yapımı aşamasında öncelikle 22 tane ilmek çekerek örgüye başlamanız gerekmektedir. İçeriğinde haraşo örgü de kullanılmaktadır. Bir sıra örünüz ve bir sıra sonra yine aynı örgüyü yapacaksınız. Yani 24 sıra haraşo örgü örülmesi gerekmektedir. İki tarafta terse olarak 24 haraşo örüldükten sonra 10 tane ilmeği kesmelisiniz. Devamında 25 ilmek başlanıyor toplamda 24 haraşo örüp, belli kısımları kestikten sonra devam ediniz. Gayet kolay şekilde ilerleyebilirsiniz. Video anlatım bu açıdan son derece işinize yarayacak diye umuyorum. Patiğin yapımında bebe yünü kullanmanız daha rahat örmenizi sağlayacaktır.

Video link:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı